توضیحات Square Enix در مورد آپدیت تابستانه ی بازی Final Fantasy XIV

توضیحات Square Enix در مورد آپدیت تابستانه ی بازی Final Fantasy XIV

طبق آخرین اخبار بازی، در بروزرسانی تابستانی Final Fantasy XIV داستان A Realm Reborn اصلاح شده و تخته هایی با قابلیت پرواز کردن به بازی اضافه میشود. در این بروزرسانی  کیتوانید سوار بر تخته هایی شده و به هرجا میخواهید پرواز کنید و سرزمین بازی را از بالا نگاه کنید و لذت ببرید .

کمپانی Square Enix در ماه اوت ۲۰۱۹ برنامه هایی برای کمک به Realm Reborn با طرفداران به نمایش گذاشت و باید گفت که تغییراتی برای این داستان از اول اعلام و مشخص شده بود که در بروزرسانی ۵.۳ این تغییرات اعلام میشود . تهیه کنندگان این عنوان اعلام کردند که به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا انتشار این آپدیت تا ماه ژون به تاخیر می افتد.

بروزرسانی تابستانی Final Fantasy XIV

در پی سخنان Square Enix اعلام کرد که XP های بیشتری به Quests (مراحل) اضافه شده است تا بازیکنان پیشرفت کاملتری داشته باشد. همچنان شما میتوانید با پشت سر گذاشتن مراحل اولیه قفل کوه ها را باز کرده آنها را به تصرف خود درآورید ، پس مطمئن باشید که این XP (امتیاز)ها را از دست نمیدهید.

در این بروزرسانی باید گفت که سیستم مبارزه ای پیشرفت خوبی داشته و بیشتر جذاب شده است . همچنین انتظار میرود که این تغییرات موجب بهبود بازی شده و بازیکنان لذت بیشتری از این عنوان ببرند.

در بروزرسانی ۵.۳ امکان پرواز را در دنیای A Realm Reborn به شما میدهد البته باید گفت که باید تمامی مراحل بازی را به اتمام برسانید. باید اضافه کرد که شما هنوز قادر به ورود به بخشی از آب های مختلف نخواهید بود و نمیتوانید به قسمت خاصی از سرزمین بازی وارد شوید. شاید این محدودیت در این بروزرسانی برطرف شود.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *