SumaiL بازیکن تیم EG با رکورد ۱۰۰۰ کیل در مسابقات اینترنشنال تاریخ ساز شد.

SumaiL بازیکن تیم EG با رکورد ۱۰۰۰ کیل در مسابقات اینترنشنال تاریخ ساز شد.

سید سمیل SumaiL حسن Midlaner تیم EG که در سال ۲۰۱۵ وارد این تیم شد. این بازیکن در پاکستان متولد شده و بعد ها به همراه خانواده‌ی خود به آمریکا مهاجرت کردند. به گفته خود او این بازیکن از ۸ سالگی Dota2 بازی میکند . در سال ۲۰۱۵ توسط آفلینر تیم EG (در آن زمان Universal) به این تیم معرفی شد. در اولین حضورش در مسابقات حرفه‌ای شگفتی آفرید و یک سبک جدید از خود به نمایش گذاشت. و آن هم بستن آیتم eul’s scepter of divinity برای هیروی Shadow fiend بود. که هنوز هم که هنوز جز متا های این هیرو به شمار میرود. در سال ۲۰۱۵ سمیل قهرمان مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۵ شد.

 

سید سمیل SumaiL حسن -dota2

لحظه قهرمانی تیم EG در the international 2015

 

اما داستان ۱۰۰۰ کیل سید سمیل SumaiL حسن در the international 2019 چیست؟

امروز در مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۹ تیم EG در مقابل تیم infamous قرار گرفت. در این مسابقه SumaiL با هیرو‌ی ancient apparition مقابل Huskar قرار گرفت. و توانست با کسب ۱۴ کیل در این مسابقه برای اولین بار در تاریخ اینترنشنال و Dota2 قبل از هر بازیکن دیگری ۱۰۰۰ کیل در کل دوره‌های حضورش در اینترنشنال بگیرد البته بعد از سمیل Midlaner تیم PSG.LGD یعنی Sumnus فقط ۱۷ کیل با دستیابی به رکورد  SumaiL  فاصله دارد.

 

بنر زیبایی که برای این رکورد ساخته شده است

 

سید سمیل SumaiL حسن و تیمش در رده‌ی چهارم گروه B قرار گرفته‌اند که اگر این نتیجه را فردا نیز حفظ کنند یا آن را بهتر کنند مستقیما وارد Upper brackey در Main Event میشوند. این بازیکن در سال ۲۰۱۸ و در اینترنشنال ۲۰۱۸ تمام هدف خود را از بازی کردن در اینترنشنال زا در یک کلمه بیان کرد money این تمام پیزی است که این بازیکن برای آن در مسابقات حرفه‌ای میجنگد. و تا به امروز با درآمدی بالغ بر ۳/۵ میلیون دلار میشود گفت موفق شده به این هدف خود برسد.

 

[megadesc]

شما میتوانید تمام اخبار اینترنشنال ۲۰۱۹ را در اینجا در وبسایت تک مگا دنبال کنید

[/megadesc]

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *