بازی Stray برای کنسول PS5 معرفی شد

بازی Stray برای کنسول PS5 معرفی شد

طبق آخرین اخبار بازی، دیشب در تاریخ ۱۲ ژوئن بازی های PS5 معرفی شدند و یکی از بازی های جذاب این عنوان Stray میباشد. حال نگاهی بر داستان بازی Stray و تریلر منتشر شده ی آن بیاندازیم . بازی Stray در سال ۲۰۲۱ برای PS5 و PC نیز منتشر میشود.

دنیای زیبا و آینده نگرانه را از دید یک گربه کاوش کنید. این عنوان یک بازی آینده‌ی PS5 میباشد که در موضوع با یک گربه گمشده در آینده‌ای که ربات ها حاکم شده اند و از انسان خبری نیست اتفاق میافتد. این بازی توسط بنیانگذاران BlueTwelve Viv و Koola تولید و به نام HK_Project شروع به ساخت این بازی کرده اند. و در حال پشت سر گذراندن مراحل ساخت این بازی هستند.

داستان بازی Stray

در تریلر بازی مشاهده میکنیم که انسانی در کار نیست و ربات ها در شهر زندگی میکنند و تنها موجود زنده ای در بازی یک گربه میباشد که بدون هیچ تفاوتی در میان ربات های شهر زندگی میکند و مشغول به ماجراجویی میباشد . در صورت واقع بینانه اگر به این بازی نگاهی بیاندازیم، اهداف این گربه به خوبی مشخص نیست. ربات هایی که در در خیابانها و ساختمان ها وجود دارد و کاملا بی تفاوت نسبت به وجود یک گربه مشغول زندگی کردن میباشند . اما استودیو BlueTwelve Viv گفته است که عناصر از خفا و حل پازل در بازی وجود دارد که بازی را بیشتر جذاب میکند.

همچنین توسعه دهنده‌ی بازی گفت که : “این یک دیدگاه و شروع برای یک بازی ماجراجویی میباشد. کاوش در دنیای عجیب و غریبی که ما در حال ساخت آن هستیم میتواند بسیار جذاب باشد و احساس تازگی را به شخص بازیکن ارجاع میدهد.( احساس هایی در حالت قدم زدن بر روی بام های خانه و ساختمان ها به شما وارد میشود. همچنین اگر حس بازیگوشی شما فعال شود میتوانید به وقفه به ازار و اذیت شخصیت های داخل بازی بپردازید).

تریلر بازی Stray

بیشتر بخوانید: 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *