تاریخ انتشار بازی Stranded Deep برای کنسول‌ها مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Stranded Deep برای کنسول‌ها مشخص شد

اگه طرفدار سبک بقا یا Survival game هستید حتما اسم بازی Stranded Deep به گوشتون خورده این بازی در سال ۲۰۱۵ برای PC بر روی پلتفرم استیم منتشر شد که باز حوردهای مثبتی که طرفداران از این بازی منتشر کردند باعث شد که سارنده‌های این بازی یعنی Beam Team Games و همچنین استدیو Teltale Games به فکر انتشار این بازی برای کنسول بیوفتند. این بازی قرار بود سال گذشته برای کنسول منتشر شود اما با توجه به مشکلاتی که برای Teltale Games به وجود آمد این بازی منتشر نشد حالا تاریخ انتشار بازی Stranded Deep برای کنسول منتشر شده اما آیا انتظارها به پایان رسید؟

داستان این بازی از زبان سازنده

مهارت های زنده ماندن خود را در این افتتاحیه جهانی باز آزمایش کنید
در پی سقوط هواپیمای مرموز ، شما در وسعت وسیعی از اقیانوس آرام محاصره می شوید. به تنهایی ، بدون هیچ ابزاری برای درخواست کمک ، شما باید برای زنده ماندن ، آنچه را می توانید انجام دهید.

ساختن. مهارت. زنده ماندن. در رفتن.
در هنگام جستجوی وسایل برای دستیابی به ابزار ، اسلحه و سرپناه لازم برای زنده ماندن در زیر آب و روی زمین کاوش کنید. تیز بمانید: گرسنگی ، تشنگی و قرار گرفتن در معرض مخالفت با شما وقتی شجاع عناصر خیانتکار و موجودات خطرناک اقیانوس آرام هستید.
به اندازه کافی طولانی زندگی کنید ، زنده بمانید!

تاریخ انتشار بازی Stranded Deep برای کنسول

به گفته سازندگان این بازی این بازی در  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۱ آپریل ۲۰۲۰ میلادی) منتشر خواهد شد. که باید منتظر باشیم ببینیم آیا باز هم این تاریخ تغییر خواهد کرد یا خیر؟ اما جدیدترین خبرهای این بازی را از صفحه اخبار باری در سایت تک مگا دنبال کنید.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *