بتسدا اعلام کرد که مراحل ساخت بازی Ghostwire Tokyo طبق روال عادی خود و به خوبی در حال توسعه است

بتسدا اعلام کرد که مراحل ساخت بازی Ghostwire Tokyo طبق روال عادی خود و به خوبی در حال توسعه است

طبق آخرین اخبار بازی، کمپانی بازی سازی بتسدا اعلام کرده است که مراحل ساخت بازی Ghostwire Tokyo پس از ترک کردن کارگردان این عنوان همچنان ادامه دارد.

با توجه به این که خبرهایی از کنسل شدن بازی Ghostwire Tokyo پس از ترک کردن کارگردان بازی (ایکومی ناکامورا) در فضای اینترنت پخش شده و طرفداران این گمان را دارند که این پروژه لغو خواهد شد، اما کمپانی بتسدا به تازی اعلام کرده است این بازی بدون هیچ مشکلی به روند توسعه خود ادامه میدهد و خبر لغو شدن آن یک شایعه است . به نظر میرسد که برکناری ناکامورا صدمه ای به مراحل ساخت بازی Ghostwire Tokyo نزده است.

در یکی از جدیدترین قسمت های برنامه We Have Cool Friends پیت هاینز از کمپانی Bethesda در مورد مراحل ساخت بازی Ghostwire Tokyo این گونه سخن میگوید :

من بسیار مشتاقم تا هرچه زودتر دو بازی Deathloop و Ghostwire Tokyo را به شما نشان دهم. فعلا نمی‌توانم در مورد آن‌ها چیزی بگویم اما در همین حد بدانید که  Ghostwire Tokyo ارتباط جالبی با بازی Doom Eternal خواهد داشت که در مورد آن زمانی که از بازی رونمایی کردیم صحبت خواهم کرد. پس از اینکه شما بازی را مشاهده کردید، من کمی توضیح خواهم داد. مطمئنم که کمی در مورد ارتباط کوچکی که میان این دو بازی وجود دارد، حرفم خواهیم زد. 

دقیقا منظور از ارتباط این گیم با Doon Eternal چیست و میتواند چه چیزی باشد، اطلاعات زیادی در مورد این ارتباط منتشر نشده و نمیتوان حدس هایی زد اما گمان میرود که این ارتباط جالب باشد و بازی را بیشتر هیجانی کند. باید گفت که این عنوان احتمال دارد برای کنسول های نسل نهمی همانند پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس هم منتشر شود.

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *