تایید نشده : تاریخ شروع تخفیفات تابستانی استیم ۲۰۲۰ مشخص شد

تایید نشده : تاریخ شروع تخفیفات تابستانی استیم ۲۰۲۰ مشخص شد

تابستان آن زمان خاص سال است که در نهایت می توانید آن پالتو را کنار بگذارید و شروع به پوشیدن پیراهن کنید. همچنین آن زمان سال است که ما در هنگام فروش سالانه پلتفرم با بارگیری مطلق تخفیف های بازی PC در Steam مواجه می شویم. مردم همیشه در تلاش هستند تا بفهمند که این فروش چه موقع و کی شروع می شود و به لطف شایعه ای که توسط توسعه دهنده SteamDB پاول Djundik منتشر شده است ،طبق جدیدترین اخبار بازی  ما ممکن است اکنون بدانیم تاریخ شروع تخفیفات تابستانی استیم ۲۰۲۰ کی است

Djundik اخیراً توئیت کرد که “منابع چینی می گویند تاریخ شروع تخفیفات تابستانی استیم ۲۰۲۰ از ۲۵ ژوئن آغاز می شود.” جوندیک خاطرنشان کرد که منابع وی “معمولاً قابل اعتماد ، اما کاملاً تأیید نشده” قبل از توئیت ، “تأیید شده در حال حاضر ، ۲۵ ژوئن تا ۹ ژوئیه چند ساعت بعد است. ما برای اظهار نظر به Valve رسیدیم.
SteamDB یک پایگاه داده است که به اطلاعات Steam می پردازد که همیشه توسط Valve ارائه نمی شود. SteamDB همچنین به دلیل نشت ویژگی های جدید و فروش به Steam مشهور است و در گذشته هنگامی که تاریخ فروش تابستان سال های گذشته به بازار آمد ، قابل اعتماد بوده است. همچنین شایان ذکر است که تاریخ فروش دقیق سال گذشته نیز ۲۵ ژوئن تا ۹ ژوئیه بود.

درمورد آنچه می توانیم از فروش آینده انتظار داشته باشیم ، به جرات می توان گفت که تعداد کمی از بازی ها در Steam تخفیف خواهد داشت ، به جز مواردی که در نزدیکی عرضه فروش عرضه می شوند.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *