DLC جدید بازی State of Decay

DLC جدید بازی State of Decay

طبق اخرین اخبار بازی، DLC جدید بازی State of Decay با عنوان State Of decay : Juggernaut در تاریخ ۱۳ March برای پتلفرم های PC و XBOX ONE که دارای تغیرات خوبی است منتشر میشود .

بازی State of Decay در تاریخ ۲۲ ماه مه ۲۰۱۸ برای پتلفرم های PC و XBOX ONE منتشر شد و پس از انتشار این بازی بازخورد خوبی نداد و چندادن مورد استقبال قرار نگرفت و Informer Jeff Cork به این بازی از ۱۰ امتیاز ۶.۵ داد و گفت این بازی چیز های زیادی برای محبوب شدن دارد . این بازی در طول زمان توانست با ارائه DLC هایی رو به بهبودی رود و امروز با انتشار پک Juggernaut Edition که در اصل یک نسخه ی باز سازی شده ی این بازی است توانست بار دیگر زنده شود و خودی را نشان دهد همچنین باید گفت که این دی ال سی رایگان برای عموم منتشر می‌شود.

DLC جدید بازی State of Decay شامل چه چیز هایی میشود ؟

دی ال سی Juggernaut Edition شامل تمامی دی ال سی های منتشر شده برای این بازی و بعلاوه دارای DatBreak (طوفان روز) و Heartland (سرزمین قلب) میباشد . همچنین نقشه ی کاملا جدیدی با عنوان Providence Ridge ارائه داده میشود که طبق گفته های توسعه دهنده این پک Undead Labs به عنوان “شهر ناهموار ورود به سیستم” توصیف شده است . این نقشه دارای پنج داستان درباره‌ محیط زیست و داستان های دیگر است. ماین منوی بازی اصلاح شده و کنترل های جدید اضافه شده است که با اجرا کردن بازی آموزشی از چگونگی استفاده از منو را نمایش میدهد. در این دی ال سی صلاح های سنگین آهسته ولی قدرتمند مانند تبر دو لبه ای و بیل بزرگ و یک سورتمه کش اضافه شده است .

در بازی تمامی مکان های Plague Heart (قلب طاعون) به بازیکنان نمایش داده میشود و مناطق امن در کنار پایگاه ها بیشتر و بزرگتر است . حد اعتبار از ۹۹۹۹ به ۹۹۹۹۹ افزایش یافته است . در کل میتوان گفت که این DLC جدید بازی State of Decay تغیرات زیادی را روی این بازی اعمال میکند .

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *