بازی Spider Man Miles Morales برای پلی استیشن ۵ معرفی شد

بازی Spider Man Miles Morales برای پلی استیشن ۵ معرفی شد

طبق جدیدترین اخبار بازی در جریان کنفرانس پلی استیشن ۵ بازی Spider-Man Miles Morales برای پلی استیشن ۵ معرفی شد تا این کنسول نسل جدید را به اوج هیجان ببرد و این سفر چند ساله را با یک حرکت جانانه با سرعت نور و هیجان زیاد شروع کند اما داستان Miles Morales از کجا الهام گرفته شده است؟

مفهوم مرد عنکبوتی سیاه برای اولین بار چند ماه قبل از انتخابات نوامبر ۲۰۰۸ زمانی که باراک اوباما به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده مورد بحث قرار گرفت ساخته شد. آکسل آلونسو ، سردبیر آن زمان مارول کمیک ، توضیحگر کاتالیزور ،هنگامی که ما در حال برنامه ریزی اولتیماتوم بودیم ، فهمیدیم که ما در آستانه آمریکایی هستیم که اولین رئیس جمهور آفریقایی-آمریکایی خود را انتخاب می کند و ما تصدیق کردیم که شاید همین بود. وقت آن است که نگاهی به یکی از نمادهای ما بیندازیم. این مرد عنکبوتی جدید فقط در Ultimate Marvel جایگزین پارکر به عنوان مرد عنکبوتی خواهد شد

در پی همین تصمیم گیری در سال ۲۰۰۸ مایلز گونزالو مورالس ( Miles Morales ) ساخته شد که یک ابرقهرمان داستان های کمیک است که در انتشارات ناشر آمریکایی مارول کمیک و یکی از شخصیت های معروف به Spider-Man ظاهر می شود. این شخصیت در سال ۲۰۱۱ توسط نویسنده برایان مایکل بنندیس و هنرمند سارا پیکهلی و با ورودی توسط آکسل آلونسو ، سردبیر آن زمان مارول ساخته شد. و به زودی این شخصت در بازی Spider-Man Miles Morales برای پلی استیشن ۵ برای ما ایفای نقش خواهد کرد.

دانلود تریلر

بیشتر بخوانید : 

 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *