شایعه‌ قسمت دوم بازی Marvel’s Spider-Man کاملا رد شد

شایعه‌ قسمت دوم بازی Marvel’s Spider-Man کاملا رد شد

ما رسانه‌‎ها به طور مرتب مورد انتقاد قرار می گیریم که شایعات را در اینجا در میدان فشار قرار می دهیم ، اما ما سعی می کنیم تا حد امکان اخبار جعلی را جمع کنیم زیرا مردم در واقع برخی از این داستان ها را باور دارند. در این مورد باید گفت که: این هفته برای وب سایت “نشت” یک شاعیه بزرگ در مورد Spider-Man 2 Marvel’s Spider-Man 2 منتشر کرد ، که توسط یک پوستر تصادفی Reddit تالیف شده بود. این پیام از آن زمان حذف شده است ، و نویسنده اصلی اعتراف کرد که این خبر جعلی بود. شایعه‌ قسمت دوم بازی Marvel’s Spider-Man با این اعتراف رد کرد.

اما صحبت‌های ناشر شایعه‌ قسمت دوم بازی Marvel’s Spider-Man و توضیحات آن

از شما به‌خاطر ۲۴ ساعتِ سرگرم‌کننده‌ای که گذشت، سپاسگزارم. این اطلاعات لورفته‌ی جدید همگی ساختگی و بیرون‌آمده از تلاش برای بهتر کردن وضعیت خسته‌کننده‌ی دوران قرنطینه بودند. من مواردی را که دوست دارم به بازی اول اضافه شوند و دنباله‌ی آن را بهتر کنند، به‌عنوان یک طرفدار جدی مرد عنکبوتی به دروغ در قامت اطلاعات افشاشده به اشتراک گذاشتم. اصلا هم فکر نمی‌کردم که ماجرا به این سرعت در گوشه به گوشه‌ی اینترنت پخش شود

به همین دلیل است که خواننده باید هوشیار باشد و هر خبری را که ار هر وبسایتی منتشر میشود باور نکند. زیرا افراد زیادی برای جذب مخاطب بیشتر به فیک نیوزها رجوع میکنند.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *