سونی اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا در Pax East 2020 حضور نخواهد داشت

سونی اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا در Pax East 2020 حضور نخواهد داشت

Pax east به عنوان یکی از بزرگترین همایش‌های بازی های کامپیوتری در جهان که هر ساله با حضور بزرگتزین‌های این صنعت برگذار میشود. و از سر تا سر جهان تمامی گیمرها را به خود جذب مبکند تا بتوانند جدیدترین‌های این صنعت را از نزدیک ببینند. اما Pax east امسال با سال‌های دیگر بسیار متفاوت است امسال زمان برگذاری این همایش با زمان شیوع ویروس کرونا یکی شده است. و سونی هم اعلام کرده است که در این همایش شرکت نخواهد کرد. و علت عدم حضور سونی در PAX East 2020 آنگونه که سخنگوی این کمپانی گفته است. اهمیت دادن به سلامت کارکنانش است.

عدم حضور سونی در PAX East بسیار دردناک است. چرا که قرار بود از last of us 2 در این همایش توسط playstation رو نمایی شود از طرفی نبود کمپانی بزرگی چون Sony این همایش را ناقص میکند. و عرصه را برای رقیبان سونی بازتر میکند تا در نبود این کمپانی محصولات خود را بهتر به نمایش بگذارند اما سونی در این باره چه میگوید

امروز بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی تصمیم گرفت که به‌دلیل گسترش ویروس کرونا، حضور خود در رویداد PAX East در شهر بوستون را لغو کند. ما احساس می‌کنیم در این موقعیت این تنها راه امن و مطمئن است. ما همچنین بسیار متاسفم هستیم که شرکت در این مراسم را لغو کرده‌ایم، اما مهمترین نگرانی ما، سلامت و ایمنی کارکنان‌مان است.

و استدیو ناتی داگ نیز این گونه ادامه داد :

ما بسیار ناراحت هستیم که مراسم امسال را از دست خواهیم داد. اگرچه صبر کردن تا تاریخ ۹ خرداد و زمان عرضه بازی The Last of Us Part 2 دشوار است ولی ما از درک و فهمتان تشکر می‌کنیم. اصلا نگران نباشید هنوز موارد زیادی وجود دارد که تا زمان انتشار بازی با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

عدم حضور سونی در PAX East باعث میشود تا چه بازی‌هایی دیرتر معرفی شوند؟

بازی هایی مانند Last of us part 2 و همچنین Nioh 2  و Doom eternal و  Final Fantasy VII Remake که قرار بود در غرفه پلی استیشن معرفی شوند. با تاخییر معرفی خواهند شد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *