دنباله بازی Sniper Ghost Warrior Contracts ساخته میشود

دنباله بازی Sniper Ghost Warrior Contracts ساخته میشود

طبق اخرین اخبار بازی، کمپانی بازی سازی CI Games اعلام کرده است دنباله بازی Sniper Ghost Warrior Contracts در دست ساخت میباشد اما تاریخ انتشار این گیم معلوم نیست.

مارک تایمینسکی مدیر کمپانی CI Games به تازگی اعلام کرده است که دنباله بازی Sniper Ghost Warrior Contracts ساخته و تایید میشود و طبق گفته های ایشان بازی در مراحل ساخت اولیه میباشد . همچنین وی اعلام کرد که فروش نسخه ی اول این بازی که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد رضایت بخش بوده است.

Marek Tyminski در خصوص دنباله بازی Sniper Ghost Warrior Contracts این گونه میگوید :

توسعه‌ی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در حال انجام است. هنوز تاریخ انتشار آن را مشخص نکرده‌ایم، اما احتمالاً تا اواخر امسال این نسخه را معرفی می‌کنیم. تیم توسعه‌دهنده‌ی این مجموعه متشکل از افراد باتجربه‌ای بوده و بنابراین کار روی قسمت بعدی بسیار قابل پیش‌بینی است. اگر چیزی طبق برنامه پیش نرود، برنامه‌ریزی و واکنش به موقع راحت‌تر خواهد بود.

ما در حال آماده‌سازی یک ویژگی جدید بزرگ به بازی هستیم تا موجب ترغیب طرفداران این مجموعه و همچنین بازی‌بازان تازه‌وارد به خرید این نسخه شود. همچنین ما برخی دیگر از پیشرفت‌هایی که نسبت به نسخه‌ی قبل پیاده‌سازی کرده‌ایم، معرفی خواهیم کرد. داستان این نسخه کاملاً جدید است و در یک منطقه‌ی جدید دنبال می‌شود. این بازی برروی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و بودجه تولید آن کمتر از نسخه‌ی قبل خواهد بود. با انتشار منظم بازی‌ها در این سری، می‌توانیم تا حدودی هزینه‌های بازاریابی را کاهش دهیم.

هم اکنون نسخه ی اول این بازی برای پتلفرم های PC و PS4 و XBOX ONE در دسترس قرار دارد و همچنین باید گفت که آیا نسخه ی دوم این بازی به اندازه ی نسخه ی اول آن به خوبی عمل میکند یا بهتر از آن است باید منتظر ماند و دید این کمپانی روز های آینده چه اطلاعات دیگری را در مورد این بازی منتشر میکند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *