اضافه شدن بازی سیمز ۴ بر روی استیم

اضافه شدن بازی سیمز ۴ بر روی استیم

طبق جدیدترین اخبار بازی، قرار است بازی Sims 4 بر روی استیم منتشر و در دسترس قرار بگیرد. همراه با تعدادی از (DLC) های این بازی.

بازی Sims 4 اکنون بر روی استیم قرار دارد و شما میتوانید در صورت داشتن بازی (در Origin) با همان امکانات که در اخیتار شما بود بر روی استیم نصب کنید. اگر شما Sims 4 را در Steam خریداری کنید، بطور خودکار به سایر موارد Sims 4 که قبلا در اختیار داشتید دسترسی پیدا میکنید. این موارد شامل : بسته های DLC، پول دررون بازی و پول مجازی میباشد. توجه داشته باشید که این موارد به خرید sims 4 در Staem  بستگی دارد. اگر شما نمیتوانید این بازی را به استیم لینک دهید(اگر برو روی Origin این بازی را داشته و دارای ایتم و پول میباشد و میخواهید به استیم انتقال دهید) نماینده هایی در EA میتوانند این کار را برای شما انجام دهند.

بازی سیمز ۴ بر روی استیم

باید اضافه کرد که میتوانید این بازی را با ۵۰ درصد تخفیف در Steam و تا ۹ ژوئیه به مبلغ ۱۹.۹۹ دلار خریداری کرد. همچنین EA تایید کرد که EA Access در ماه اوت به Steam میرود و خدماتی همانند دسترسی رایگان به The Sims 4 و برخی از DLC های آن را ارائه میده.

همچنین قرار است که عناوینی همچون Dead Space 3 و TitanFall 2 و عناوین بیشتری را به Steam  اضافه کند (قبلا در اول این ماه Mass Effect 3 و Dragon Age: Inquestition به استیم اضافه شد و باید گفت که در اواخر امسال میتوانید بازی Apex Legend برا بر روی استیم تجربه کنید).

امیدواریم که EA با انتشار بازی های بیشتر در سبک های مختلف و همکاری او با Steam بتوانند طرفداران زیادی را به صنعت گیم اضافه و پیشرفت خوبی را داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *