استودیوی بازی‌ سازی Silver Rain Games توسط بازیگر شخصیت اساسین کریید راه اندازی شد

استودیوی بازی‌ سازی Silver Rain Games توسط بازیگر شخصیت اساسین کریید راه اندازی شد

طبق اخرین اخبار بازی، بازیگر شخصیت اساسین کرید اوریجین (Bayek) تاسیس استودیوی بازی‌ سازی Silver Rain Games بر عهده گرفت که به منظور ساخت بازی هایی همانند اساسین و دیگر بازی هایی در این سبک میباشد .

ابوبکر سلیم بازیگر یکی از شخصیت های بازی اساسین کرید (اوریجین) اعلام کرده است که علاقه‌مند به ساخت استودیو بازی سازی خود با عنوان Silver Rain Games میباشد و آن را تاسیس کرده است . همچنین گفته است که کارگردانی بازی هایی که در این استودیو ساخته میشود را برعهده گرفته و ملیسا فیلیپس هم رئیس این استودیو باشد. ابوبکر سلیم در مصاحبه که با وبسایت GamesIndustry داشته و گفته است که بازی هایی که در این استودیو ساخته میشود قرار است به بازیکنان احساس قدرت بدهد  و همچنین توضیحاتی در این مورد داده است .

گفته های ابوبکر سلیم در مورد تاسیس استودیوی بازی‌ سازی Silver Rain Games :

من بازی‌های بسیار زیادی را بازی کرده‌ام؛ من در بازی‌ها حضور داشته‌ام؛ من به زمینه‌ی داستان‌گویی در بازی‌ها وارد شدم؛ به‌همین‌خاطر حس کردم که دوست دارم یک استودیو برای ساخت بازی افتتاح کنم و به تولید محتوای عالی بپردازم.

من استودیویی را راه‌اندازی کرده‌ام که قصد دارم در آنجا به تولید بازی‌هایی مشغول شوم که داستان‌های جذاب روایت می‌کنند و گیم‌پلی خلاقانه‌ای دارند؛ اما می‌دانم که نمی‌توانم این کار را به‌تنهایی انجام دهم. من به تیمی از افراد متخصص نیاز دارم که کارشان را بلدند و می‌دانند چه می‌کنند. افرادی که درست به اندازه‌ی خودم برای ساخت بازی هیجان‌زده باشند.

این استودیو از ۵ نفر تشکیل شده و به صورت دورکاری کار میکنند. همچنین انتظار میرود که این استودیو بازی هایی با عنوان های طبق سلیقه طرفداردان بسازد و هواداران را از خود راضی نگه دارد .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *