دو بازی سایلنت هیل در کونامی درحال توسعه هستند

دو بازی سایلنت هیل در کونامی درحال توسعه هستند

طبق اخرین اخبار بازی کمپانی کونامی رسما تایید کرده است که در حال بررسی نظرات کاربران برای انتشار نسخه جدید مجموعه بازی silent hill است .و همچنین یکی دیگر از بازی های این کمپانی در دست ساخت میباشد .

جزییات بیشتری در مورد این پروژه ها در اختیار کاربران قرار نگرفته است، ولی گمان میرود که مدت زیادی است که بر روی این پروژه ها کار میکنند .و حال در جریان های اخبار بازی کمپانی کونامی دست به شکستن سکوت خود کرد و از زنده شدن و توسعه دادن مجموعه ی بازی silent hill خبر داد. اینبار صحبت از بازی های قمار و … نیست بلکه صحبت از بازی های بزرگ مجموعه silent hill است .

بازی silent hill

یکی از کاربران تویتر که معمولا خبر شایعه های دست اول و یا به قول معروف افشاگر قابل اطمینانی است که چند خبر دسته اول را در گذشته فاش کرده بود

در مورد بازی silent hill این چنین میگوید :

فکر می کنم میتوانم در این مورد صحبت کنم. اشاره می کنم که چند تا بازی Silent Hill در حال ساخته شدن هستند. شرکت Konami نزدیک به دو سال پیش با توسعه دهنده های بسیاری ارتباط برقرار کرد تا ایده های خود را برای ساخت دو گیم سایلنت هیل بدهند، بازی اول، نقش یک ریبوت را برای این فرانچایز بازی می کند و دیگری، در کنار ریبوت، یک بازی اپیزودی در استایل TellTale و Until Dawn. گرچه چیزی بیشتر از این نمی دانم، اما امیدوارم شرکت Konami بودجه مناسبی برای این پروژه در نظر گرفته و توسعه دهنده مناسبی را پیدا کرده باشد تا آن بازی ها را موفق کند.

در حال حاظر اخبار زیادی در مورد این مجموعه انتشار نشده است و کمپانی کونامی هنوز این اخبار را تایید نکرده اما همین شایعات میتواند گیمر ها را مخصوصا عاشقان ژانر ترسناک را خوشحال کند .همچنین طبق شایعه ها شاید امسال یک یا دو نسخه از بازی انتشار داده شود .

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *