پیوستن رئیس استدیو سانتامونیکا به گوگل استدیا چه معنایی میدهد؟

پیوستن رئیس استدیو سانتامونیکا به گوگل استدیا چه معنایی میدهد؟

خانم جید ریموند (Jade Reymond) رئیس بخش سرگرمی گوگل استادیا روز گذشته در رشته تویتتی اعلام کرد که خانوم خانم شانون استاداستیل (Shannon Studstill) رئیس سابق استدیو سانتا مونیکا به تیم Google stadia پیوسته است. و آن را پیشرفتی در راستای صنعت بازی‌سازی توصیف کرد اما پیوستن رئیس سانتامونیکا به گوگل استدیا چه معنایی میدهد؟

پیش از هر چیز نگاهی کنیم به توییت‌های خانم جید ریموند در رابطه با پیوستن رئیس سانتامونیکا به گوگل استدیا

استودیوی جدید در پلایا ویستا برروی بازی‌های انحصاری، استفاده از مکانیک‌های جدید، راه‌های خلاقانه‌ی بازی کردن و مدل‌های تعاملی منحصربفرد تمرکز خواهد کرد. باوجود این‌که هنوز آماده نیستیم تا اطلاعات مشخصی از برنامه‌های آینده‌مان منتشر کنیم، این اطمینان را به شما می‌دهیم که به خواسته‌های بازی‌بازان گوش خواهیم داد و با قدرت زیادی به ساخت آی‌پی‌ها و تجربیات جدید می‌پردازیم.

همچنین خانم خانم استاداستیل در ادامه اینگون گفت که :

او پیش‌زمینه‌ی گسترده‌ای در تولید محصول و رهبری خلاقانه دارد اما از همه مهم‌تر وی فردی ایده‌پرداز است و به‌عنوان رئیس استودیو علاوه‌بر رهبری تیم‌های پلایا ویستا موجب الهام‌پذیری آن‌ها نیز خواهد شد. برای خوش‌آمدگویی به او جهت پیوستن به خانواده‌ی استدیا بسیار هیجان‌زده‌ایم.

اما این به چه معناست؟ باید گفت که اگر این رشته توییت‌ها را کنار یک دیگر بگذارید. متوجه میشوید که گوگل استادیا شدیدا به فکر ساخت بازی‌های انحصاری خود است و در راستای همین برنامه درحال جمع آوری افراد با تجربه‌ای است که بتوانند در این راه به Google stadia کمک کنند. و میتوان گفت که پیوستن رئیس سانتامونیکا به گوگل استدیا قدم اول است اما آخرین قدم در این راستا نیست. و در ماه‌های آینده شاهد پیوستن افراد بیشتری به این تیم خواهیم بود.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *