بازی Serial Cleaners در رویداد Future Games Show معرفی شد

بازی Serial Cleaners در رویداد Future Games Show معرفی شد

طبق آخرین اخبار بازی، در رویداد Future Games Show بازی های زیادی معرفی شدند و یکی از این عناوین Serial Cleaners میباشد.  حال نگاهی جزئی بر داستان بازی Serial Cleaners داشته باشیم .

بازی Serial Cleaners دنباله ای از دهه ۹۰ میلادی میباشد که شمارا مجبور میکند به صحنه های جنایت وارد شده و آنرا حل و فصل کنید. این بازی به تازگی با یک تریلر در نمایشگاه آینده بازی ها (Future Games Show) معرفی و قرار است برای پلتفرم های Nintendo Switch و XBOX ONE و PS4 و همچنین PC در سال ۲۰۲۱ منتشر شود.

داستان بازی Serial Cleaners

نقش شما در بازی به عنوان اسکنر و یا پاک کننده (Cleaner) صحنه جرم و جنایت حرفه ای کار میباشد و باید دزدکی وارد بخش هایی شده که پلیس آنرا احاطه کرده است و هرگونه مدرکی را نابود کنید و سپس از منطقه فرار کنید. در ادامه این عنوان چهار بخش ماموریت را برای شما فراهم میاورد و هریک از بخش ها دیدگاه و صحنه های بخصوصی را دارد.

هر cleaner مهارت های مختلفی را در بازی ارائه میدهد و داستان بازی باعث میشود که طبق شرایط موجود cleaner را انتخاب کرده و ماموریت هارا انجام دهید . این عنوان یک بازی اکشن خفاکارانه و با گرافیک دوبعدی برای شما نمایش داده میشود. در ادامه شما میتوانید که این عنوان را در استیم به صورت پیش خرید به لیست خود اضافه و بعد از منتشر شدن آن آنرا دانلود کرده و بازی را تجربه کنید .

انتظار داریم که با انتشار این نوع بازی ها طرفدار های زیادی به سمت این سبک از بازی ها کشانده شوند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *