قوی تر و بزرگ‌ تر از گذشته زیبای خود ساخته شده است نمرات Ori and the Will of the Wisps منتشر شد

قوی تر و بزرگ‌ تر از گذشته زیبای خود ساخته شده است نمرات Ori and the Will of the Wisps منتشر شد

بازگشت پر قدرت Ori قدرتمند تر از نسخه قبلی خود یعنی Ori and the Blind Forest البته باید گفت همین انتظار هم میرفت باتوجه به حجم بیشتر این بازی نسبت به نسخه قبلی خود انتظار میرفت که این بازی بسیار زیباتر باشد. از سوی دیگر هم بسیاری اعتقاد داشتند این نسخه پایانی خواهد بود برای سری بازی‌های Ori که باید گفت کاملا در اشتباه بودند نمرات Ori and the Will of the Wisps که منتشر شده‌اند نشان دهنده‌ی این است که بسیاری از این بازی لذت کامل برده‌اند.

طبق جدیدترین اخبار بازی بعد از انشار نمرات Ori and the Will of the Wisps میتوان گفت که تمام منتقدان تا حد زیادی با این نمرات کاملا موافق بودند. و میتوان گفت این نمرات پاسخ دندان شکنی بود به هیتر های این بازی یا مخالفان آن باید گفت که این بازی یک تجربه بسیار زیبا و فراموش نشدنی در اختیار بازیکنان خود قرار میدهد که خود بسیار قابل ستایش است.

نمرات Ori and the Will of the Wisps در وبسایت‌های معتبر

videogameschronicle : نمره ۱۰ / ۱۰ 

یک بازی پلتفرمر زیبا که نه‌تنها المان‌های اصلی بازی قبلی را از بین نبرده، بلکه در گسترش دادن آن‌ها بسیار موفق بوده است. اگر از مشترکین Game Pass هستین،‌ هیچ دلیلی نیست که این بازی را تجربه نکنید.

Game Informer : نمره ۹.۵ / ۱۰

داستان بازی خارق‌العاده است، دنیای آن‌ نفس‌گیر است و تمام این مسائل در مقایسه با گیم‌پلی فوق‌العاده‌ی آن که هم در بحث پلتفرمینگ و هم در زمینه مبارزه عالی عمل می‌کند، هیچ به حساب می‌آیند. استودیوی مون استعداد خودش را با Will of the Wisps ثابت کرده است؛ عنوانی که لحظه‌ای آرام و قرار ندارد و به بازی‌باز حس باهوش بودن را می‌دهد و هرچقدر در مسیر آن پیش می‌روید، بهتر و بهتر می‌شود.

COGconnected : نمره ۹.۴ / ۱۰

بازی Ori and the Will of the Wisps یک بازی چالش بر‌انگیز است؛ اما آن‌ قدری سخت نیست که باعث عصبانیت شما بشود. بازی در زمینه زیبایی و هنر، گیم‌پلی و روایت داستان بسیار عالی عمل می‌کند. فرقی نمی‌کند که شما به عنوان یک بازی‌باز حرفه‌ای و به دنبال چالش به سراغ آن بیایید یا اینکه تنها قصد لذت بردن از زیبایی آن را داشته باشید؛‌ این بازی می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

JeuxActu : نمره ۹ / ۱۰ 

بازی Ori and the Blind Forest یک شاهکار به تمام معنا بود و Will of The Wisps به لطف سیستم گیم‌پلی ماهرانه و شخصیت‌های جدید، حتی بهتر از نسخه‌ی قبلی خود عمل کرده است.

Worth Playing : نمره ۹ / ۱۰

Ori and the Will of the Wisps بسیار بزرگ‌تر و بهینه‌تر از نسخه‌ی قبلی خود است. من نمی‌توانم تجربه‌ی این بازی را به کسانی که نسخه‌ی قبلی آن‌ را تجربه نکرده‌اند پیشنهاد کنم؛ زیرا برای فهمیدن داستان مساله‌ی مهمی است. این بازی یک پیشنهاد بسیار جذاب برای طرفداران این سبک است. تنها یک‌سری از مشکلات فنی و باگ‌ها باعث می‌شوند که تجربه‌ی بازی در بعضی مواقع صدمه ببیند. اما این مشکلات نیز با انتشار بروزرسانی‌ها برطرف خواهند شد. پس اگر از جمله کسانی هستید که منتظر انتظار بازی Ori and the Will of the Wisps بودید، تجربه‌ای بسیار لذت‌بخش در انتظار شما قرار دارد.

این بازی با تجربه فوق‌العاده ای که در اختیار کاربر قرار میدهد میتواند یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای کابران باشد کاربرانی که از Game Pass استفاده میکنند به شدت پیشنهاد میشود که حتما این بازی را تجربه کنند و آن را بازی کنند زیرا میتوانند تجربه بهتری حتی بهتر از نسخه قبلی به دست بیاورند حتی فضای بازی نیز به قدری جذاب است که میتوانید ساعت‌ها به آن نگاه کنید. میتوان گفت طراحان این گفت از جان و دل مایه گذاشته اند.

بیشتر بخوانید : 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *