نمرات بازی Saints Row: The Third Remastered منتشر شد

نمرات بازی Saints Row: The Third Remastered منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار بازی نمرات بازی Saints Row: The Third Remastered مشخص شدند این بازی به شما کمک می کند که قدیسان را در اوج قدرت خود کنترل کنید ، و شما زندگی می کنید تا از پس آن برآیید. این شهر شماست این قوانین شماست.

استیلپورت با گرافیک پیشرفته ، شهر اصلی گناه است که هرگز در حد غرق شدن در رابطه جنسی ، مواد مخدر و اسلحه به نظر نمی رسد.
سالها پس از گرفتن استیل واتر برای خود ، Saints Street Saints از باندهای خیابانی گرفته تا نام تجاری خانگی تکامل یافته اند ، با کفش های Saints ، نوشیدنی های انرژی Saints و عروسکهای بابلاژ جانی گت که همه در فروشگاهی در نزدیکی شما هستند. مقدسین پادشاهان Stilwater هستند

شما از زانو زدن به سندیکا امتناع می ورزید ، شما می جنگید به استیلپورت ، یک کلانشهر یکبار افتخارآمیز که تحت کنترل سندیکا به یک شهر گناه آلود تبدیل می شود. با یک هواپیمای کوهنوردی سوار تانک شوید ، با یک حمله هوایی با هدف ماهواره ای به یک باند کشتی مکزیکی مکزیک تماس بگیرید و با یک نیروی نظامی بسیار آموزش دیده توسط تنهایی شما در عجیب ترین سناریوهای گیم پلی که تاکنون دیده اید ، مبارزه کنید.

نمرات بازی Saints Row: The Third Remastered

وبسایت gamespew : نمره ۸۰ از ۱۰۰

تقریباً هر یک از دارایی ها را بهبود بخشیده و ویژگی های گرافیکی را اجرا کرده است که باعث می شود با زیباترین بازی های دنیای آزاد در حال حاضر در دسترس شانه به شانه قرار گیرند. این هنوز Saints Row: The Third Remastered است که می گویند یکی از لذت بخش ترین بازی های جهان باز که تاکنون ساخته شده است این بازی است – فقط اکنون به نظر می رسد و بهتر از همیشه  میتوان آن را بازی می کند.

نمرات بازی Saints Row: The Third Remastered در وبسایت IGN : نمره ۷۰ از ۱۰۰

Saints Row: The Third یکی از بهترین ها است اما Saints Row: The Third Remastered همان اندازه خوب و جداب نیست

وبسایت USgamer : نمره ۶۰ از ۱۰۰

Saints Row: The Third با یک Remaster جامد به سال ۲۰۲۰ سفر می کند. این همان بازی است که شما از سال ۲۰۱۱ به یاد دارید ، با کلیه بسته های DLC و محتوا که به آن سوار شده است. توسعه دهنده Sperasoft برخی از مدل ها را به ویژه در رابطه با وسایل نقلیه مجدداً تنظیم کرده و یک موتور روشنایی کاملاً جدید و واقعی تر به آن اضافه کرده است. ولی همه اشکالات اصلی هنوز هم در اینجا هستند. با این وجود ،Saints Row: The Third Remastered با وجود همه نقص های آن ، تجربه ای شگفت انگیز است

 نمره کل چند شده؟

نمرات بازی Saints Row: The Third Remastered

در وبسایت metacritic این بازی امتیاز ۶۹ را به خود اختصاص داده که باید گفت اصلا نمره مناسبی برای این بازی نوستالژی آن هم در نسخه ریمستر نیست.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *