شخصیت جدید بازی Valorant با نام Reyna معرفی شد

شخصیت جدید بازی Valorant با نام Reyna معرفی شد

بازی Valorant بازی محبوبی که به تازگی توسط استدیو riot games ساخته و منتشر شده است. که در بدو ورود خود به بازار با استقبال بسیار گرمی رو به رو شد حتی در بعضی مواقع تعداد بینندگان این بازی در پلتفرم Twitch فرا تر از بازی اصلی مجموعه Roit Games یعنی league of legends رفت درحالی که این بازی بسیار قدیمی تر از Valorant است. اما طبق جدیدترین اخبار بازی شخصیت جدید بازی Valorant با نام Reyna معرفی شد که یک شخصیت بسیار جالب با قدرت‌های سرگرم کننده و نابود کننده است.

بسیاری بازی Valorant را نسخه کپی شده بازی CSGO در استدیو Roit Games میدانند. که باید گفت کاملا در اشتباه هستند. این بازی را میتوان ترکیبی از بازی Overwatch و CSGO دانست که با شگردهای استدیو Roit Games شخصی سازی شده است. اما شخصیت جدید این بازی یعنی Reyna چه قدرت‌هایی دارد؟

یازدهمین شخصیت قابل بازی Valorant رینا است که اهل مکزیک است. یک کلیپ کوتاه برای معرفی او منتشر شده است ، که نکات جالبی درباره او  نشان می دهد. به نظر می رسد که او به قدرت های خون آشام مجهز شده است و بر اساس آنچه کلیپ نشان می دهد ، این موارد شامل سرقت سلامتی از دشمنان گرفته تا خود را برای مدتی کوتاه نامرئی کردن بودن ، و همچنین استفاده از اجساد دشمنانش به سود وی است. که نباید از این قدرت چشم پوشی کنید. به هر حال شخصیت جدید بازی Valorant با نام Reyna معرفی شد تا این بازی روز به روز پیچیده‌تر و زیبا تر و سرگرم کننده تر شود.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *