نقد و نمرات Phantom: Covert Ops منتشر شد

نقد و نمرات Phantom: Covert Ops منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، نقد و نمرات Phantom: Covert Ops منتشر شد. نگاهی بر این نقد های منتشر شده داشته باشیم.

بازی Phantom: Covert Ops VR دارای یک گیم پلی جذاب میباشد که با استفاده از قایق سواری و وسیله های دیگر  وارد مناطق نظامی شده و یک تجربه‌ی جالبی را برای شما ایجاد میکند. این بازی توسط استودیو Oculus منتشر شده.

در یکی از نقد و نمرات Phantom: Covert Ops وبسایت AusGamers از ۱۰ نمره ۹ را به این عنوان داده است 

بدون شک عنوان Phantom: Covert Ops یک بازی آزمایشی ساده در سبک VR به جساب نمیآید، بلکه یک بازی با داستنی عمیق و فوق العاده میباشد که میتواند شما را ساعت ها در داستان خود فرو ببرد. به عبارت ساده‌تری باید گفت که بازی Phantom: Covert Ops یک بازی کامل بوده که دارای مکانیسم‌های مخفی‌کاری و اکشن کاملی است که میتواند به خوبی هدف خود را به بازیکن القا کند.

وبسایت UploadVR از ۱۰ نمره ۸ را به این عنوان داده است 

طراحی فوق‌العاده‌ی محیط بازی Phantom: Covert Ops بسیار عالی و خارق‌العاده ساخته شده است است و با اینکه حالت داستانی بازی بسیار کوتاه و ساده میباشد اما میتواند در مدت بسیار کنی موضوع خود را به بازیکن انتقال دهد. گیم‌پلی میتواند در حین سادگی بسیار پیچیده و جذاب باشد. بشدن تجربه این بازی را پیشنهاد میکنم.

نقد و نمرات Phantom: Covert Ops

وبسایت IGN از ۱۰ نمره ۶ را به این عنوان داده است 

با وجود اینکه بازی Phantom: Covert Ops زیاد در سبک مخفی کاری فرو رفته است، اما شما را به قلب پایگاه سیاه و دشمنانی که از هوش مصنوعی برخوردارند میفرستد. با این حال نفوذ به پایگاه دشمنان با استفاده از قایق در نوع خود منحصر به فرد است و ایده‌ی جالب برای یک بازی واقعیت-مجازی به شمار می‌آید.

وبسایت CGMagazine از ۱۰ نمره ۷ را به این عنوان داده است 

باید گفت که بازی Phantom: Covert Ops دارای دو نکته منفی میباشد، اولین مورد این است که داستان بازی بسیار کوتاه است و به زودی به پایان میرسد،و مشکل دوم این عنوان تکراری بودن بخش ها و ماموریت های موجود در این بازی میباشد که میتواند به نوبه ی خود کسل کننده باشد. اما با نگاه کلی میتوان گفت که این بازی با درجات سختی و دشمنانی که دارد میتواند قدرت شمارا به چالش بکشد و مدت ها شمارا سرگرم کند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *