نقدها و نمرات Final Fantasy VII Remake منتشر شد

نقدها و نمرات Final Fantasy VII Remake منتشر شد

طبق اخرین اخبار بازی، نقدها و نمرات Final Fantasy VII Remake توسط چند سایت معتبر همانند GameSpot و IGN منتشر شده است که است که مروری بر آن میکنیم.

بلاخره بعد از پنج سال از معرفی این عنوان در رویداد E3 2015 چیزی به منتشر شدنش نمانده و میتوانیم این بازی را چند روز دیگر تجربه کنیم. نسخه ی Final Fantasy VII برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ برای پتلفرم PS منتشر شد وظیفه ی انتشار این بازی شرکت Square در ژاپن و وظیفه انتشار آن در منطقه های دیگر به دست کمپانی سونی بود.

طبق گفته های سازنده این بازی نسخه ی ریمیک شده ی این عنوان مقداری با نسخه ی اصلی متفاوت است اما توانسته است اصل بازی را حفظ کند و به ریشه ی خود وفادار بماند. این عنوان در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ برا پلتفرم PS4 منتشر میشود. در ادامه میتوانید نمرات و نقد هایی در مورد این بازی مشاهده کنید.

نقدها و نمرات Final Fantasy VII Remake

TheSixthAxis از ۱۰ نمره ۱۰ را به این عنوان داده است :

تجربه‌ی این بازی از ابتدا تا انتها به شدت لذت‌بخش است. این بازی را سراسر صحنه‌های خاطره‌انگیز، شخصیت‌های جذاب و مبارزات حماسی تشکیل می‌دهد. اولین بخش از بازی Final Fantasy VII Remake در کنار بهینه و صیقل یافته بودن، بسیار غنی نیز هست.

وبسایت GameSpot نمره‌ی ده را به Final Fantasy VII Remake داده است :

فارغ از تجربه‌ی اولیه‌‌ی شما از نسخه‌ی اصلی بازی، Final Fantasy VII Remake یک دست‌آورد فوق‌العاده به شمار می‌رود. انتظار برای عرضه‌ی آن بسیار طولانی بود ولی در زمینه‌ی گیم‌پلی، داستان، شخصیت‌ها و موسیقی، این بازی انتظارات شما را برآورده خواهد کرد و قطعا ارزش انتظار را داشته است. برای کسانی که نسخه‌ی اصلی بازی را تجربه نکرده بودند، این فرصتی است تا متوجه شوند که چرا بازی Final Fantasy VII چنین جایگاه بالایی دارد. این فرصتی است تا بتوانید داستان پیچیده‌ی بازی را تجربه کرده و در کنار شخصیت‌هایی که در خاطره باقی خواهند ماند، سفر کنید. برای آن دسته از کسانی که بازی اصلی را تجربه کرده بودند، Final Fantasy VII Remake همان عنوانی نخواهد بود که ذهن شما آن را به خاطر می‌آورد؛ بلکه این بازی آن چیزی است که قلب شما آن را در یاد دارد.

 نقدها و نمرات Final Fantasy VII Remake توسط سایت IGN نمره‌ی ۸ را به این بازی داده است :

سطح انتظارها از بازی Final Fantasy VII Remake به شدت بالا بود و این بازی نیز تقریبا در سطح انتظارها ظاهر شده است. گیم‌پلی بازی در بالاترین سطح بوده و تنوع دشمنان شما را دائما درگیر و هیجان‌زده خواهد کرد. با این حال، بخش‌های نقش‌آفرینی جانبی خسته کننده و پیچیدگی‌های Kingdom Hearts گونه‌ی حاضر در بازی گاها لبخند مرا از بین می‌برد ولی این موارد آن قدر طولانی نبودند که لذت تجربه‌ی بازی را به صورت کامل از بین ببرند. این بازی در کنار پایبندی به ریشه های نسخه‌ی قدیمی، در نوع خود یک نقش آفرینی فوق العاده به حساب می‌آید.

Push Square نمره‌ی ۸ را به این عنوان داده است :

با در نظر گرفتن سطح بالای انتظارها از بازی Final Fantasy VII Remake، این عنوانی بسیار خوب است که البته در نهایت برخی از هواداران را ناامید خواهد کرد. با این حال، بازگشت به شهر Midgar آن هم بعد از گذشت ۲۳ سال بیشتر شبیه به یک رویا است. تیم سازنده در زمینه‌ی گسترش داستان نسخه‌ی اصلی و اضافه کردن ایده‌های تازه بسیار عالی عمل کرده است. در برخی مواقع، طراحی ضعیف مراحل لذت شما از بازی را تا حدی کاهش می‌دهد و از نظر گرافیکی نیز بازی با مشکلات و ناهم‌خوانی‌هایی روبه‌رو است. با این حال، زمانی که بازی در اوج خود قرار دارد متوجه می‌شوید که Final Fantasy VII Remake یک بازی فوق‌العاده بوده و با داشتن یک سیستم مبارزات عالی به سطوح بسیار بالایی رسیده است. این بازی شاید آن نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بی‌نقصی نباشد که ۵ سال انتظارش را کشیدیم ولی به طور حتم با یک بازی بسیار لذت‌بخش و خاطره‌انگیز طرف هستیم که جادوی سری Final Fantasy را به خوبی درک کرده است.

 نقدها و نمرات Final Fantasy VII Remake توسط PlayStation Universe نمره‌ی ۹ به این بازی داده است :

اگر برخی مشکلات کوچک موجود را کنار بگذاریم، بازی Final Fantasy VII Remake شما را از نظر پیشرفت در مقایسه با نسخه‌ی اصلی شگفت‌زده خواهد کرد. با این حال، این بازی ریسک‌هایی را نیز پذیرفته و جای پای خاص خود را خلق کرده است. بازی Final Fantasy VII Remake بسیار زیبا بوده و رد شدن از کنار آن بسیار سخت خواهد بود. این بازی برای هر دو گروه کاربران تازه و قدیمی طراحی شده است و میزان زمان و انرژی صرف شده در ساخت آن در جای جای بازی به خوبی آشکار است.

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *