بازی جذاب Tales of Monkey Island بعد از مدتی بر روی فروشگاه Steam در دسترس قرار گرفت

بازی جذاب Tales of Monkey Island بعد از مدتی بر روی فروشگاه Steam در دسترس قرار گرفت

طبق جدیدترین اخبار بازی، خبر مبنی بر بازگشت بازی Tales of Monkey Island به استیم منتشر شد که گویا از حالت شایعه خارج شده و در دو فروشگاه Steam و GOG برای فروش قرار دارد. عنوان Tales of Monkey Island توسط Telltale با تخفیف ویژه ای به استیم بازگشت.

سریال اپیزودیک Monkey Island از Telltale Games از زمان بسته شدن توسعه، و برنامه نویسی آن به همراه بسیاری از سری های استودیو Telltale از دسترس خارج شد. . اما اکنون ، این بازی به فروشگاه های دیجیتال بازگشته و در حال حاضر دارای ۵۰ درصد تخفیف میباشد و تا تاریخ ۱۰ ژوئیه این تخفیف وجود دارد، و به فروش می رسد.

بازگشت بازی Tales of Monkey Island بر روی Steam

این بازی در دو برنامه‌ی Steam و GOG در دسترس است و در حال حاضر از ۲۰ تا ۱۰ دلار تخفیف دارد. این مجموعه از بازی که برای فروش گذاشته اند کامل است ، بنابراین این عنوان شامل پنج قسمت است که در ابتدا اولین قست آن در سال ۲۰۰۹ میلادی منتشر شد. این عنوان قرار بود برای Wii و PS3 و نیز برای تلفن های همراه منتشر شود. اما در حال حاضر ، به نظر می رسد که فقط در رایانه های شخصی قابل اجرا میباشد.

در حالی که سری های قبلی بازی هایی همانند Monkey Island منتشر نشدند Tales of Monkey Island به طور کلی مورد پسند واقع شد و توانست نظرات کاربران را به خود جذب کند. همچنین این بازی توانست که در بررسی GameSpot 8.5 / 10 دریافت کرد. این بدان معناست که کل سری Monkey Island اکنون به صورت دیجیتالی در دسترس است و میتوان آن را خریداری کرد، زیرا Curse of Monkey Island یک نسخه دیجیتالی را در سال ۲۰۱۸ دریافت کرد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *