ویدیوی مقایسه دو نسخه بازی Resident Evil 3 و Resident Evil 3 remake

ویدیوی مقایسه دو نسخه بازی Resident Evil 3 و Resident Evil 3 remake

طبق جدیدترین اخبار بازی ویدیوی جدیدی منتشر شده است که در آن به مقایسه دو نسخه بازی Resident Evil 3 و Resident Evil 3 remake پرداخته می‌شود. همان طور که میدانید نسحه اصلی بازی Resident Evil 3 در سال ۱۹۹۹ ساخته شده است اما نسخه بازسازی شده این بازی در تاریخ ۱۵ فروردین ۹۹ منتشر خواهد شد. و باید گفت عده زیادی از جمله خود من به شدت منتظر بازگشت به شهر راکون سیتی (Racoon City) هستیم.

در این ویدیو آقای پیتر فابیانو (Peter Fabiano) تهیه کننده و بنیانگذار تولید جهانی در Capcom سازنده سری بازی های Resident Evil به ما توضیحات کوتاهی در رابطه با تفاوت‌های این دو نسخه میدهد. البته ویدیو مقایسه دو بازی Resident Evil 3 و Resident Evil 3 remake به اندازه کافی گویا هست. اما توضیحات آقای پیتر فابیانو (Peter Fabiano) به ما اطلاعات بیشتری میدهد

ایشون در ویدیو میگوید که دیگر با فضا های بسیار تنگ در این بازی باید خدافظی کنیم. البته این به این معنی نیست که این بازی به یک بازی Open world تبدیل شده است. بلکه به این معنی است که این فضاهای بیشتری برای حرکت در بازی وجود خواهد داشت که این بسیار خوب و جالب است. اما از طرفی کنار گذاشتن فضاهای تنگ از استرس بازی کمتر میکنه ولی Capcom این استرس و جذابیت بازی رو به Boss ها و یا غول‌های هر مرحله انتقال داده به گفته آقای پیتر فابیانو (Peter Fabiano) این باس ها بسیار قدرتمندتر شده‌اند و توانایی‌های جدیدی به آن‌ها اضافه شده است.

 

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *