نمرات و نقدهای در مورد بازی Resident Evil 3 Remake

نمرات و نقدهای در مورد بازی Resident Evil 3 Remake

طبق اخرین اخبار بازی، نمرات و نقدهای Resident Evil 3 Remake به تازگی منتشر شده است که مروری بر این نقد ها میکنیم .

کمپانی کپکام بعد از موفقیتی که بعد از انتشار Resident Evil 2 Remake کسب کرد تصمیم گرفت که نسخه ی سوم این مجموعه را بازسازی کند . یک هفته به منتشر شدن این گیم مانده است و نمرات و نقدهای Resident Evil 3 Remake بدین صورت میباشد :

نمرات و نقدهای Resident Evil 3 Remake توسط چند سایت های بزرگ :

Daily Star نمره ی ۱۰ از ۱۰ نمره به این بازی داده است که توضیاتش در مورد این گیم بدین صورت میباشد :

نسخه‌ی اصلی که در سال ۱۹۹۹ عرضه شد یک عنوان اکشن محور بود که مسیر این فرنچایز را به سمت ساخت نسخه‌ی چهارم پیش برد. نسخه‌ی بازسازی شده این عنوان در سال ۲۰۲۰ از بسیاری جهات مشابه بازی Resident Evil 2 است که در سال گذشته عرضه شد؛ تنها سرعت بازی کمی افزایش یافته است. Resident Evil 3 ترکیب بسیار خوب و تحسین برانگیزی از ترس، هیجان و اکشن را ارائه می‌دهد و نمسیس نیز همچنان به ما یادآوری می‌کند که یکی از ماندگارترین شخصیت‌های تاریخ این سری است. اگر در خانه خود را قرنطینه‌کرده و به دنبال راه فرار هستید؛ به نظر می‌رسد راکون سیتی بهترین گزینه است.

Hardcore Gamer از ۱۰ نمره ی ۹ به این بازی داده است :

Resident Evil 3 به نوبه خود یک دستاورد بزرگ دیگر برای کپکام به شمار می‌آید. ممکن است این بازی طرفداران قدیمی این سری را راضی نکند اما دلیلی وجود ندارد  طرفدارانی که از بازسازی نسخه‌ی دوم راضی بودند، Resident Evil 3 را تجربه نکنند.

وبسایت GamesRadar+ نمره ۸.۵  از ۱۰ به این بازید داده است :

یک بازسازی لذت بخش دیگر از سری Resident Evil  که این کار را به خوبی انجام داده است اما از عمق کافی برخوردار نیست

PlayStation Universe نمره ۸ از ۱۰ به این گیم داده است :

Resident Evil 3 یک بازسازی دیگر از شرکت کپکام به شمار می‌اید که از نظر بصری شگفت انگیز است و بی وقفه تلاش می‌کند تا تجربه متعادلی از ترس و اکشن را به بازی‌بازان ارائه دهد. اما باعث تاسف است که برخی چیزها نسبت به نسخه‌ی اصلی آن تغییر کرده اند و از نظر محتویات پایان بازی (محتویاتی که پس از اتمام بازی در دسترس هستند) حرفی برای گفتن نداشته و در برابر پولی که برای این بازی می‌پردازید، ارزشی ندارند.

VG247 نمره ی ۶ از ۱۰ به این گیم داده است :

اگرچه بازی Resident Evil 3 Remake همچنان ارزش تجربه را دارد اما می‌توان گفت کپکام با این عنوان یک گام رو به عقب حرکت کرده است.بازی Resident Evil 3 Remake از نظر بصری بسیار زیبا به نظر می‌رسد و حس ترس را به خوبی در مراحل مختلف بازی به شما القا می‌کند. اگرچه  بازی Resident Evil 3 Remake مثل این می‌ماند که شما یک دمپایی ابری را پوشیده تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید اما با وجود اینکه‌ در پاهای خود احساس ارامش می‌کنید اما همچنان احساس نمی‌کنید که در خانه هستید.

Metro GameCentral به این بازی ۷.۵ از ۱۰ داده است :

نسخه‌ی اصلی بازی مشکلات مخصوص به خود را داشت اما این بازسازی ناامید کننده باعث شده تا ۳ Resident Evil ججتی به مانند نسخه‌ی اصلی  خود تجربه‌ی خوبی نباشد و روند خوب این شرکت با عرضه‌ی یکی ازبهترین‌های این سری در سال گذشته متوقف شده است.

نمرات و نقدهای Resident Evil 3 Remake با هم بررسی کردیم و انظتر میرود که با انتشار این بازی کپکام بتواند همانند نسخه ی دوم ریمیک شده بازی، خوب عمل کرده باشد.

بیشتر بخونید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *