تصاویر جدید Resident Evil 3 Remake منتشر شد

تصاویر جدید Resident Evil 3 Remake منتشر شد

طبق اخبار بازی، کمتر از ۵۰ روز تا انتشار بازی قرارگاه شیطان ۳ (resident evil 3 remake) مانده است و بسیار زیادی از گیمر ها علاقه مند به انتشار این گیم هستند . کمپانی سازنده این بازی تصاویر جدید resident evil 3 remake از این گیم انتشار کرده است که در این عکس ها شخصیت های نمسیس، جیل،و محیط بازی و هیولاها وجود دارد. این بازی در تاریخ ۱۵ فروردین ۹۵ برای کامپیوتر و Ps4 و ایکس باکس وان انتشار داده میشود.

از آنجایی که خبر داریم بازی جدید resident evil 3 remake در راکون سیتی اتفاق میافتد و شخص بازی کننده در قالب شخصیت Jill Valentine بازی میکند . طبق گفته های کمپانی سازنده این گیم که کمپانی کپکام است. بازی فاقد پایان مختلف و Mercenaries است . همچنین شخصیت Carlos Oliveira در بخش هایی از گیم قابل بازی کردن میباشد . در بازی جدید resident evil 3 remake مکان هایی هماننده ادارات، بیمارستان، و فروشگاه هایی وجود دارد که میتوانید به داخل آن رفته و مهمات و وسایل دیگری را پیدا کنید.

تصاویر جدید resident evil 3 remake

جدا از تصویر های هیولا، تصاویر های از حالت های مختلف و نسخه ی آنلاین بازی فاش شده است که به اسم Project Resistance خوانده میشود.  طبق اخرین اخبار بازی،یک وبسایت فرانسوی یک پیشنمایش از از بازی جدید resident evil 3 remake انتشار کرد که شامل تصاویر های مختلفی از بازی بود . اما این تصاویر الان بر روی سایت پاک شده اند چون قرار بود در تاریخ ۶ اسفند شاهد انتشار آن باشیم . حال این عکس های فاش شده ،تصاویر نمسیس غول بازی و دشمان شما در بازی را نشان میدهد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *