Ubisot : در برابر متقلبان بازی Rainbow Six Siege صبری نداریم و با آنها به شدت برخورد میکنیم .

Ubisot : در برابر متقلبان بازی Rainbow Six Siege صبری نداریم و با آنها به شدت برخورد میکنیم .

طبق آخرین اخبار بازی، کمپانی یو‌بی‌سافت اعلام کرد که با متقلبان بازی Rainbow Six Siege به شدت برخورد کرده و صبری در برابر آنها ندارد.

توسعه دهندگان بازی Rainbow Six Siege (کمپانی Ubisoft) به تازگی لیستی از موضوعات مهم و نگرانی های خود در مورد این بازی منتشر کرده است که موضوع متقلبان (چیتر) در صف اول قرار دارد و به نظر میرسد که از مشکلات این کمپانی باشد.

یو‌بی‌سافت در وبلاگ خود اعلام کرد که متوجه افزایش گزارش های بازیکنان مربوط به متقلبان شده است. این کمپانی اعلام کرد که تحملی در برابر متخلفان عنوان Siege ندارد و صریعا به این کار آنها واکنش نشان میدهد. همچنین افزود که برای مبارزه با متقلب ها در بازی بر روی استراتژی های متعددی کار میکند که به زودی بر روری بازی اعمال میشود.

از روش های تقلب در بازی انجماد لابی (lobby freezing) میتوان نام برد معمولا این روش باعث میشود که سرور دچار مشکل شود و برای بسیاری از کسانی میخواهند وارد بازی شوند سرور مشکل پیدا میکند و مانع وصل شدن آنها به سرور میشود. باید گفت که به زودی این بازی یک بروزرسانی دریافت میکند ( برای شناسایی بازیکنان متخلف و ردیابی بهتر آنها).

همچنین یوبیسافت در مورد مبارزه با متقلبان بازی Rainbow Six Siege این گونه میگوید :

بروزرسانی ها به ما این امکان را میدهد که با استفاده از داده ها بتوانیم افراد متقلب و کسانی که باعث lobby freezing میشود را دقیق تر شناسایی کرده و با آنها برخورد کنیم .

باید گفت که بازی Siege از نرم افزار آنتی چیت BattlEye استفاده خواهیم کرد و افزود که ما میخواهیم با توسعه دهندگان این برنامه همکاری بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم متخلفان (چیتر ها) را زودتر پیدا کنیم .

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *