انتشار نسخه فیزیکی بازی Indigo Prophecy برای PS4 از تاریخ ۱۵ فروردین تا ۱۵ اردیبهشت

انتشار نسخه فیزیکی بازی Indigo Prophecy برای PS4 از تاریخ ۱۵ فروردین تا ۱۵ اردیبهشت

طبق اخرین اخبار بازی، استودیو بازی سازی Limited Run Games قصد انتشار نسخه فیزیکی بازی Indigo Prophecy برای کنسول پلی استیشن ۴ را دارد .

این گیم در ماه سپتامبر ۲۰۰۵ برای پتلفرم های XBOX , PS2 منتشر و بعد از یک ماه برای رایانه های شخصی در دسترس قرار گرفت . ننسخه ی PS4 این گیم در سال ۲۰۱۶ بر روی فروشگاه PS4 قرار گرفت اما نسخه ی فیزیکی آن موجود نبود. نسخه ی Remaster بازی Indigo Prophecy در تاریخ ماه ژانویه ۲۰۱۵ برای پتلفرم PC و MAC و IOS منشتر و در سال ۲۰۱۶ برای استفاده کنندگان سیستم عامل اندروید قرار گرفت و توانست طرفدار های زیادی را به خود جذب کند.

توضیحاتی در بلاگ پلی استیشن در مورد بازی Limited Run Games قرار گرفته است که بدین صورت میباشد :

بازی Indigo Prophecy که ابتدا در سال ۲۰۰۵ در اروپا با نام Fahrenheit عرضه شد، اولین عنوان درام تعاملی ساخته شده توسط کوانتیک دریم (Quantic Dream)، خالقان Heavy Rain و Beyond: Two Souls، است.

در این بازی فراطبیعی هیجان انگیز، شهر نیویورک مکانی است که در آن قتل‌های مرموزی رخ می‌دهد که همگی الگوی یکسانی را دارند: مردم عادی توسط چیز دیگر کنترل می‌شوند و یک شخص کاملاً غریبه را در یک فضای عمومی به قتل می‌رسانند. هر دو طرف این توطئه‌ی نفس‌گیر را تجربه کرده و نیرو‌های فراطبیعی مسئول این جرایم را کشف کنید.

تاریخ انتشار نسخه فیزیکی بازی Indigo Prophecy

طبق اخرین اخبار از این بازی، طرفدارد های این گیم میتوانند در تاریخ ۱۵ فروردین ۹۹ (۳ آوریل سال ۲۰۲۰) و به مدت ۴ هفته وقت دارند که نسخه فیزیکی این گیم را در فروشگاه های بازی خریداری کنند .

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *