تاریخ انتشار بازی No Straight Roads توسط Sold Out اعلام شد

تاریخ انتشار بازی No Straight Roads توسط Sold Out اعلام شد

طبق اخرین اخبار بازی، تاریخ انتشار بازی No Straight Roads توسط شرکت Sold Out منتشر شد.

کمپانی سولد اوت اعلام کرد که Wan Hazmer کارگردانی بازی No Straight Roads را انجام داده  است و این گیم در تاریخ ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۰ (۱۰ تیر ۹۹) در دسترس کاربران پلتفرم های PC در فروشگاه های استیم و اپیک گیمز و برای PS4 قرار میگیرد. همزمان با اعلام تاریخ انتشار این گیم گفته میشود که نسخه‌ی Collector’s Edition این گیم برای PS4 منتشر خواهد شد که شامل یک کتاب و یک دیسک از موسیقی های بازی میباشد .

به گفته ی یکی از منقدین که موفق به تجربه ی این گیم شده است، نکته‌ی این بازی در اینجاست که شما با یک ریتمیک ساده طرف نخواهید شد و بازی دارای ترکیبی از المان های اکشن است.

همچنین در این خصوص این گونه میگوید :

نسخه‌ی دموی بازی در مراسم E3 با یک بخش آموزشی شروع شد که به من یاد داد چگونه بازی کنم. هر دو شخصیت بازی، Mayday و Zuke، می‌توانند به اطراف حرکت کرده، با گیتار و یا چوبک‌های طبل خود به دشمنان آسیب زده و یا با استفاده از توانایی‌های خاص خود کارهای ویژه‌ای را انجام دهند. امکان تعویض هر دو شخصیت در هر زمان وجود داشته و هر کدام از آن‌ها شامل توانایی‌ها و ترکیب‌های خاصی از حملات می‌شوند که تنوع در مبارزات بازی را تضمین کرده است. حتی در نسخه‌ی دمو نیز این دو شخصیت با هم تفاوت زیادی داشتند که باعث می‌شد مجبور شوید مسیر متفاوتی را در مقابله با باس در پیش بگیرید.

تاریخ انتشار بازی No Straight Roads

این بازی طبق گفته های شرکت Sold Out قرار است در ۱۰ تیر امسال برای پلتفرم های PC و PS4 منتشر شود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *