تاریخ انتشار Death Stranding برای کامپیوتر اطلاعاتی در مورد این بازی

تاریخ انتشار Death Stranding برای کامپیوتر اطلاعاتی در مورد این بازی

طبق آخرین اخبار بازی، تاریخ انتشار death stranding برای کامپیوتر توسط Kojima Productions معلوم شد. همه ی Pc گیمر ها از اختصاصی بودن این شاهکار هیدئو کوجیما برای Ps4 ناراحت و شاکی بودند و امید داشتند که این بازی روزی برای Pc  انتشار داده شود . پس از مدتی شایعه ای از انتشار این گیم برای Pc منشتر شد که بعد از چند ماه، این شایعه به واقعیت تبدیل شد و قرار است در ماه  ژوئن برای کامپیوتر های شخصی بر روی Steam و Epic Games قرار گیرد .

ما با بازی death stranding آشنا هستیم و میدانیم بر روی Ps4 چه قابلیت هایی دارد و داستان بازی را درک کرده ایم و اصول آن شناخته شده است .شما در نقش سام بریچ بازی میکنید وبه سرزمین های بیابانی که توسط موجوداتی مرموز ویران شده است سفر میکنید و اتفاقاتی در این راه برای شما رخ میدهد و وظیفه ی شما در این بازی این است که دنیای ویران شده را باز سازید و آن را برقرار کنید و بشریت را از شر موجودات عجیب و غریب نجات داده و زمین را پاک کنید.

نسخه ی PC این بازی شامل حالت نرخ فریم بالا (۶۰ – ۱۲۰)، حالت عکس، پشتیبانی از مانیتور های Ultrawide و بعلاوه  دارای محتوایی از بازی Half Life است .

تاریخ انتشار death stranding برای کامپیوتر

این بازی قرار است در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۳ خرداد ۱۳۹۹) برای کامپیوتر های شخصی در استیم و اپیک گیمز در دسترس قرار میگیرد .

تریلر جدیداین بازی  که به تازگی انتشار داده شده است را ببینید

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *