تاریخ انتشار بازی Bushiden به تابستان سال ۲۰۲۱ موکول شد

تاریخ انتشار بازی Bushiden به تابستان سال ۲۰۲۱ موکول شد

طبق اخرین اخبار بازی، استدیو بازی سازی Pixel Arc در یک کمپین کیک‌استارتر تاریخ انتشار بازی Bushiden در ماه آگوست ۲۰۲۰ را تاییده کرده بودند اما امروز این استودیو اعلام کرد که تاریخ منتشر شدن این گیم به تاریخ تابستان ۲۰۲۱ موکول شده است

گروه سازنده این گیم در خصوص تاریخ انتشار بازی Bushiden و دیرکرد منتشر شدن این بازی این گونه میگویند :

ما می‌خواهیم بر این موضوع تاکید کنیم که بازی در شرایط خوبی قرار دارد. در کنار وضعیت خوب تکنولوژی اصلی استفاده شده در بازی، تیم سازنده در حال حاضر با هیچ مشکلی روبه‌رو نبوده و آیتم‌های هنری مورد نیاز در بازی (تصاویر، موسیقی و افکت‌های صوتی) با سرعت بسیار خوبی تولید می‌شوند. تمام کسانی که یک نسخه‌ی اولیه‌ از این بازی را تجربه کرده‌اند، از آن لذت برده و نسبت به آن هیجان‌زده شده‌اند.

با این حال، تیم ما به زمان بیشتری برای تبدیل کردن بازی به آن چیزی که شما از ما انتظار دارید، نیاز دارد. ما در تلاش هستیم تا مطمئن شویم که مبارزات و هوش مصنوعی بازی به اندازه‌ی کافی گیرا و نقشه‌های مراحل به اندازه‌ی کافی خاص و مفرح هستند و مبارزات با باس‌ها نیز چالش لازم را پیش روی شما قرار می‌دهند. ما به شدت در تلاش هستیم تا مطمئن شویم که بازی Bushiden در سطح انتظارات شما ظاهر می‌شود.

این گیم در ماه آگوست سال ۲۰۲۱ (در تابستان سال بعد میلادی) برای پتلفرم های نینتندو سویچ و رایانه های شخصی و کنسول PS4 منتشر میشود . و طبق گفته های تیم سازنده این دیر کرد باعث جبران انتظارات طرفدار ها میشود.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *