تاریخ انتشار بازی Peaky Blinders: Mastermind این عنوان در تابستان ۲۰۲۰ منتشر میشود

تاریخ انتشار بازی Peaky Blinders: Mastermind این عنوان در تابستان ۲۰۲۰ منتشر میشود

طبق آخرین اخبار بازی، تاریخ انتشار بازی Peaky Blinders: Mastermind مشخص شد . این عنوان قرار است در تابستان امسال برای پلتفرم های Pc و XBOX ONE و Nintendo Switch و همچنین PS4 منتشر شود.

بازی Peaky Blinders: Mastermind به شما این امکان میدهد که به خانواده و گروه های تبهکار شهر بپیوندید و گروه خود را توسعه دهید. باید گفت که بازی Peaky Blinders  یک عنوان ایده آل میباشد آما تریلری که به تازگی منتشر شده است چیز بیشتری از این بازی را نمایش میدهد. در این بازی شما به عنوان شخصیت های مختلف از جمله با اسم های (Tommy, Arthur, Polly, John, Ada, and Finn) که هرکدام شخصیت به خصوصی دارند ماموریت هایی انجام دهید و آن را به اتمام برسانید و همچنین با استراتژی که برای هر شخصیت تعریف شده است هماننده (خفه کردن ، حواس پرتی ، یا نیروی بیرحمانه) میتوانید یک ماموریت موفق را انجام دهید.

بازی Peaky Blinders: Mastermind در سبک ماجراجویی میباشد که توسط استودیو Futurlab در دست توسعه است. در این عنوان شما نقش تامی که رهبر گروه Shelby است را دارید و باید شما طبق استراتژی هر شخصیت را در زمان و مکان درست قرار بدهید. شما میتوانید بعد از هرباری که ماموریت با شکست مواجه شد زمان را به عقب برگردانده و با شیوه دیگر ماموریت را انجام دهید. همچنین میتوانید همزمان چند ماموریت را به صورت همزمان انجام دهید و آنهارا مدیریت کنید.

تریلر منتشر شده در رابط با بازی و تاریخ انتشار بازی Peaky Blinders: Mastermind

در پایان انتظار میرود که این بازی هواداران زیادی را به خود جذب کند و به عنوان موفق در هم رده های خود تبدیل شود

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *