تاریخ انتشار بازی Halo Infinite در تعطیلات تابستان ۲۰۲۰

تاریخ انتشار بازی Halo Infinite در تعطیلات تابستان ۲۰۲۰

طبق اخرین اخبار بازی، کمپانی ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرده است که تاریخ انتشار بازی Halo Infinite همچنان در  تعطیلات تابستانی سال ۲۰۲۰ میلادی است و نظری برای تغییر دادن این تاریخ ندارد.

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا انتشار بیشتری از بازی ها به تاخیر بخورد و تاریخ منتشر شدن آنها تغییر کند چون بیشتری از کارمندان استودیو بازی سازی ها دور‌کاری میکنند و تمامی منابع را در اختیار ندارند . اما با توجه به گفته های کمپانی ۳۴۳ اینداستریز که کارمند های آن به صورت دورکاری مشغول به انجام ساخت بازی Halo Infinite هستند در مصاحبه با IGN گفته است که ما همچنان تاریخ منتشر شدن این گیم را در تابستان امسال میدانیم و برای این تاریخ برنامه‌ریزی کرده ایم.

۳۴۳ Industries در خصوص تاریخ انتشار بازی Halo Infinite این چنین میگوید :

ما در حال پاکسازی تمامی موانع سر راه خود هستیم و مسیر خود را به‌خوبی ادامه می‌دهیم. بااین‌حال باید محدودیت‌های حاصل از شیوع ویروس کرونا را نظیر بدتر شدن شرایط، قبل از اینکه وضعیت در شرایط خوبی قرار بگیرد، در نظر بگیریم. مطمئن باشید که تک تک اعضای تیم سازنده بازی سخت در حال تلاش هستند تا با این شرایط جدید، یک هیلو با کیفیت را در اختیار مخاطب قرار دهد و در خارج از استودیو هم بتوانند خلاق عمل کنند.

در ادامه صحبت هایش این چنین نقل میشود :

هم مایکروسافت و هم استودیو ۳۴۳ اینداستریز مدام در حال آپدیت کردن شرایط هستند و همچنین پیشنهادهای خود را در مورد نحوه پیشرفت در پروژه‌ها اعلام می‌کنند تا بتوانیم در شرایطی ایمن، کارهای خود را پیش ببریم. یادتان باشد که این مورد [سلامتی] بزرگ‌تر از هیلو و هر بازی دیگری است. تا می‌توانید فاصله اجتماعی خود را حفظ کنید، دست‌های خود را بشورید و آنها را تمیز نگه دارید. همه ما در این قضیه سهیم هستیم.

در پایان باید گفت که طبق این حرف ها بازی در تابستان ۲۰۲۰ برای پتلفرم های XBOX ONE و PC و XBOX  X Series منتشر میشود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *