طراحی دوباره شخصیت جیل ولنتاین در بازی Resident Evil 3 Remake

طراحی دوباره شخصیت جیل ولنتاین در بازی Resident Evil 3 Remake

طبق اخرین اخبار بازی، کارگردان و تهیه کننده بازی Resident Evil 3 Remake یعنی پیتر فابیانو اطلاعاتی از طراحی دوباره شخصیت جیل ولنتاین منتشر کرد.

همه ی ما با سری بازی های رزیدنت اویل آشنا هستیم و میدانیم از شاهکار های استدیو Capcom میباشد . اولین سری بازی های Resident Evil در ۱۹۹۶ برای کنسول پلی استیشن ۱ عرضه شد و توانست با گیم‌پلی و داستان جذاب در بین گیمر ها محبوب شود و از همان اول موفق شد استاندارد یک بازی ترسناک را رعایت کند . حدود یک سال پیش استدیو بازی سازی کپکام توانست بازی رزیدنت اویل نسخه ی دو را برای کنسول های نسل هشتمی و کامپیوتر های شخصی باز سازی کند . به نظر معتقدین نسخه ی دوم این مجموعه از بهترین نسخه های resident evil میباشد .چندی پیش کپکام اعلام که در حال بازسازی نسخه ی سوم این بازی با عنوان Resident Evil 3 Remake  میباشدکه در فروردین منتشر میشود .

در خصوص باز سازی نسخه ی سوم قرار گاه شیطان پیتر فابیانو در مصاحبه ی اخیر با مجله ی Edge در مورد طراحی دوباره شخصیت جیل ولنتاین چنین میگوید :

زمانی که به نسخه اصلی بازی رزیدنت ایول ۳ نگاه می‌کنید، به این نتیجه می‌رسید که ما باید تمام تلاشمان را انجام می‌دادیم تا این کاراکتر در آن دوران برجسته و عالی باشد. در نسخه بازسازی شده اما همه چیز در یک سطح واقع‌گرایانه‌ است. سعی کرده‌ایم جو و اتمسفر بازی باورپذیر باشد. ما به دنبال این هستیم که کاراکتری داشته باشیم که در حالیکه با این حال‌وهوا تناسب دارد، اما همچنان هم شخصیت و روحیه واقعی خود را حفظ کند. همین نکات هم باعث شد تا به جیل وَلِنتاین جدید برسیم.

در رابط با طراحی دوباره شخصیت جیل ولنتاین، کپکام با ساشا زوتوا همکاری کرده است و وی در صحفه ی اینستاگرامی خود این چنین گفته است :

دوستان عزیزم مفتخرم که اعلام کنم که من چهره‌ی جیل ولنتاین در بازسازی رزیدنت اویل هستم. این برای من افتخار بزرگی است که با شرکت کپکام همکاری کنم و به چه چهره‌ی یکی از شخصیت‌های محبوب خانواده RE تبدیل شوم. از طرفداران جیل ولنتاین بابت مهربانی و ادبشان متشکرم.

باز با این حال باید تا ۱۲ فروردین ۹۹ منتظر انتشار این بازی باشیم.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *