Free to play شدن Rainbow Six Siege اتفاق می‌افتد یا خیر؟

Free to play شدن Rainbow Six Siege اتفاق می‌افتد یا خیر؟

طبق اخرین اخبار بازی، گمان میرود سود فروش و پرداخت درون برنامه ای بازی Rainbow Six Siege باعث احتمال رایگان شدن rainbow six siege شود و کمپانی سازنده ی این بازی یعنی Ubisoft احتمالا رایگان شدن این بازی را در نظر بگیرد .

همه ی ما میدانیم که در بازی rainbow six sige را های زیادی برای خرج کردن پول خود وجود دارد  همانند :مجموعه پک های اسکین ۱۵ دلاری ، بتل پس های ۱۰ دلاری و دیگر محصولات بازی همه ی آنها عنوان هایی هستند که باید برای آنها پول داد و هزینه کرد پس این میتواند هنوز هم برای Ubisoft  یک منبع درامد باشد . جدیدا کارگردان بازی rainbow six sige یعنی آقای Leroy Athanassoff (لروی آتاناسوف) در یک رویداد (Six Invitational) حرف هایی در مورد این گیم کرده است و حتی این احتمال را داد که رایگان شدن rainbow six sige هم خارج از فکر نیست و آنرا رد نکرده است.

rainbow six siege

همچنین در رابط با رایگان شدن rainbow six siege این چنین سخن میگوید:

این تصمیم به شرکت (یوبی‌سافت) بستگی دارد. فکر کنم من و تیم سازنده‌ی بازی، تا حدودی خواستار رایگان شدن بازی هستیم. شما به یک سری ویژگی خاص برای تبدیل شدن به یک بازی رایگان خوب نیاز دارید. یکی از این ویژگی‌های مهم، مبارزه با Smurfing است.

Smurfing به معنی خرید اکانت های کاربری تازه جهت مقابله با گیمر های سطح پایین گفته میشود. کمپانی ولو (Valve) در سال قبل بیشتر از ۱۷ هزار حساب کاربری را به جرمی همچون Smurfing در بازی Dota2بلاک کرده . و کمپانی اپیک گیمز هم همچون Valve این سیاست را در بازی Fortnite دارد . داشتن چند اکانت در بازی rainbow six siege منعی ندارد اما لروی آتاناسوف اعتقاد دارد که باید این عامل و پدیده کاملا ریشه کن شود.

وی همچنین میگوید که :

چیزی که برای ما مهم است، این است که هر چه سریع‌تر بفهمیم چه بازی‌بازانی مهارت بالایی دارند. مشکل اصلی این است که اکنون برخی از بازی‌بازان سطح Diamond، می‌توانند با بازی‌بازان سطح Copper بازی کنند.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *