تریلر منتشر شده در مورد ویژگی های Horizon Zero Dawn PC

تریلر منتشر شده در مورد ویژگی های Horizon Zero Dawn PC

طبق آخرین اخبار بازی، ویژگی های Horizon Zero Dawn PC با انتشار یک تریلر جالب و نفس گیر منتشر شد. نگاهی بر این بازی فوق العاده بیاندازیم.

تاریخ انتشار  Horizon Zero Dawn برای رایانه های شخصی در Steam و Epic Games Store برای ۷ آگوست تأیید شده است، همچنین در اطلاعات جدید گفته میشود که این بازی جدید برای کنسول PS4 نیز ساخته میشود.

اولین تریلر شخصی Horizon Zero Dawn PC تأیید می کند که این عنوان دارای فریم های بدون قفل ، شاخ و برگ های پویا ، نقشه برداری از کنترلر ، بازتاب های بهبود یافته ، ابزارهای محک ، پشتیبانی از ماوراء بنفش و موارد دیگر خواهد بود. در ویدیو زیر جزئیات دیگری را مشاهده میکنیم.

تریلر منتشر شده در مورد ویژگی های Horizon Zero Dawn PC

دانلود با کیفیت ۷۲۰

این عنوان هم اکنون برای پیش سفارش در دو فروشگاه Steam و Epic Games در دسترس میباشد، و در حال حاضر صفحه اصلی بازی شامل تصاویر تازه ای است که مستقیماً از نسخه جدید RPG گرفته شده است.

Horizon Zero Dawn Complete Edition شامل بازی اصلی سال ۲۰۱۷ و کلیه محتوای بازی قابل بارگیری است که شامل نسخه قدیمی آن نیز می شود، از جمله گسترش Frozen Wilds که آلوئه را به منطقه ای کاملاً جدید از دنیای باز می برد.

در مورد آینده باید گفت که، Horizon Forbidden West دقیقاً ماه گذشته ، به عنوان یک بازی PS5 و اختصاصی برای کنسول نسل بعدی سونی، اعلام شد که قرار است در سال آینده منتشر شود. آیا می توانیم انتظار داشته باشیم که این عنوان برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد یا خیر؟ باید منتظر بمانیم

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *