پشتیبانی کنسول های نسل جدید ازدیسک بازی رینبو سیکس

پشتیبانی کنسول های نسل جدید ازدیسک بازی رینبو سیکس

طبق اخرین اخبار بازی، سازنده بازی Rainbow Six siege اعلام کرد که پشتیبانی کنسول های نسل جدید از رینبو سیکس امکان دارد یعنی اولین بازی است که کنسول های نسل نهمی یعنی PS5 و XBOX X Series از دیسک این گیم پشتیبانی میکنند.

این گیم جزئی از بهترین بازی های منتشر شده توسط یو‌بی‌سافت میباشد که تاکنون توانسته است طرفدار های زیادی را به خود جذب کند . سوال طرفداران این بود که آیا در کنسول های نسل نهمی باز ما میتوانیم این گیم را تجربه کنیم یا نه ؟ درجواب باید گفت بله چون یوبی‌سافت اعلام کرده است که کنسول های جدید از دیسک این بازی پشتیبانی میکنند و گیمر ها میتوانند با همان دیسکی که برای کنسول های نسل هشتمی از آن استفاده میکردند در کنسول های نسل نهمی آن را مجددا استفاده کنند. یعنی با گذاشتن دیکس بازی در درون کنسول نسل نهمی میتوانید با دانلود کردن آپدیت بازی (که برای کنسول های نسل جدید منتشر میشود) بازی را برای این کنسول آماده کنید .

کارگردان بازی رینبو سیکس برای پشتیبانی کنسول های نسل جدید از رینبو سیکس این گونه سخن میگوید :

تنها چیزی که فعلا می‌خواهم در مورد آن صحبت کنم، قابلیت بازی میان نسلی است. یعنی بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ می‌توانند با بازی‌بازان پلی‌استیشن ۵ و بازی‌بازان اکس‌باکس سری اکس می‌توانند با بازی‌بازان اکس‌باکس وان بازی کنند. بازی Backwards Compatible خواهد بود، یعنی شما می‌تواید از دیسک خود برروی کنسول‌های نسل نهمی استفاده کنید.

همچنین در ادامه سخنان :

تنها چیزی که می‌دانیم این است که نمی‌خواهیم جامعه‌ی خود را دو دسته کنیم و نمی‌خواهیم کسی را مجبور به دو بار خریدن بازی کنیم.

این خبر خوبی برای هوادارن این بازی میباشد و قطعا با انتشار کنسول های نسل نهمی بازیکنان این گیم نه تنها کم نمیشود بلکه انتظار میرود که بیشتر از گذشته شود.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *