آموزش آپدیت کردن PS4

آموزش آپدیت کردن PS4

یکی از خدماتی که کمپانی Sony برای کاربران خود ارائه داده است بیرون دادن متوالی آپدیت کنسول PS4  است . این آپدیت به معنی ارتقا دادن فریمور یا همان (سیستم عامل) کنسول است که باعث میشود دستگاه تغییراتی در آن اعمال شود . دستگاه زمانی به بروز رسانی نیاز دارد که کنسول رفتار های غیر عادی نشان می دهد . همانند : کند شدن ،هنگ کردن .هنگامی که این به این مشکلات برخورده اید با انجام بروزرسانی این مشکلات رفع میشود و PS4  به حالت عادی برمیگردد .

آموزش آپدیت کردن

مرحله ی اول : دستگاه را روشن کرده و وارد قسمت Setting شوید .

PS4

مرحله ی دوم : بعد از وارد شدن به منوی تنظیمات به دنبال System Software Update بگردید و وارد آن شوید .

آپدیت کنسول PS4

زمانی که وارد این مرحله شدید در صورت وجود اتصال بین کنسول و اینترنت ،کنسول به دنبال آپدیت میگردد اگر آپدیتی جدیدی وجود داشت دستگاه به صورت خودکار آپدیت را دانلود کرده و مشغول بروزرسانی خود میشود و پس از بروز رسانی کنسول ریستارت میشود و با سیستم عامل بروز رسانی شده بالا می آید . همچنین از پس از آمدن نسخه جدید دستگاه به صورت نوتیفیکشن به شما خبر میدهد .

قسمت دوم آپدیت با فلش

در این قسمت میتوانید با دانلود کردن آپدیت از سایت رسمی سونی جدیدترین آپدیت های کنسول PS4  را دانلود کرده و بر روی دستگاه خود آنرا نصب نمایید .

آپدیت کنسول PS4 با فلش بدین صورت است

قدم اول : ابتدا فلش را به کامپیوتر وصل کرده و فرمت آن را به FAT  یا FAT32  تغیر دهید

قدم دوم : پس از تغییر فرمت فلاش ، وارد آن شده و یک پوشه به اسم PS4 ساخته و در درون پوشه PS4 یک پوشه به اسم UPDATE (همگی با حروف بزرگ) بسازید . سپس فایل آپدیت کنسول را از طریق لینک های زیر دانلود کنید (اخرین آپدیت تا به تاریخ امروز ۷.۰۰) .

 

دانلود آپدیت ۷.۰۰

سایت انتشار آپدیت 

 

قدم سوم : سپس فایل دانلود شده را در پوشه آپدیت (UPDATE) کپی کنید .

قدم چهارم : فلش را به دستگاه متصل کرده و به قسمت Setting و System Software Update برگردید .(توجه داشته باشید که اگر قصد آپدیت کردن دستگاه با فلش را دارید از قطع بودن کنسول به انترنت اطمینان حاصل نمایید ).

در قدم پایانی همان کار های انجام شده برای آپدیت با اینترنت را برای اپدیت با فلش انجام دهید . توجه داشته باشید آپدیت با فلش سریعتر از آپدیت با اینترنت انجام میشود .

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *