نسخه ی بتای بازی Prot Royal 4 هم اکنون در دسترس قرار دارد

نسخه ی بتای بازی Prot Royal 4 هم اکنون در دسترس قرار دارد

طبق آخرین اخبار بازی، نسخه‌ی بتای بازی Prot Royal 4 که یک شبیه ساز تجاری Seafaring است منتشر شد. و همچنین بازیکنانی که این عنوان را خریداری کرده باشند میتوانند تا انتشار این بازی از نسخه ی بتای این عنوان استفاده نمایند.

نسخه‌ی بتای بازی Prot Royal 4

معامله و جنگ ها در بازی بندر رویال ۴ (port Royal 4) در سال ۲۰۰۳ اتفاق میافتد و این امکان را فراهم میکند که بازیکنان به دوران طلایی دریانوردی در کارائیب باز گردند و به عنوان فرمانده ی یکی از جزیره ها فعالیت کند. در این نسخه ی بتا میتوان حداقل ۸ کشتی با هم به مبارزه بپردازنده .

حال بازیکنانی که این عنوان را از طریق فروشگاه Kalyspo از خریداری کنند، این امکان فراهم میشود که نسخه ی بتا را دانلود کرده و آموزشی در مورد بازی به علاوه کمپین کامل اسپانیا را تجربه کنند.  باید اضافه کرد که میتوان در این نسخه چهار شخصیت را در دنیای بازی تجربه کرد.

امکانات نسخه ی کامل بازی، به بازی‌کن این امکان را میدهد که در کشور های انگلیس، فرانسه، و یا هلند. بازی را تجربه کرده و مشغول مبارزه شوند.

نسخه‌ی بتای بازی Prot Royal 4 اکنون در دسترس است و نسخه ی کامل آن (Port Royale 4) در اواخر سال جاری (۲۵ سپتامبر) برای پلتفرم های رایانه های شخصی و پلی استیشن چهار و ایکس باکس وان و نینتندو سویچ منتشر میشود اما باید گفت که نسخه ی بتای آن فقط برای کاربران رایانه های شخصی در دسترس قرار میگیرد.

باید اضافه کرد که استودیو Kalypso Media منتشر دهنده ی ببازی و استودیو Gaming Minds Studios وظیقه ی توسعه ی این بازی را بر عهده دارد. و باید منتظر ماند و دید این بازی میتوان همانند قبل موفقیت های زیادی را کسب کند یا خبر .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *