احتمال ساخت نسخه جدید بازی Uncharted وجود دارد

احتمال ساخت نسخه جدید بازی Uncharted وجود دارد

طبق اخرین اخبار بازی، نیل دراکمن کارگردان سری بازی های آنچارتد خبر انتشار نسخه جدید بازی uncharted را انکار نکرده است و این احتمال وجود دارد که سری پنجم آن ساخته شود.

اولین سری از بازی های آنچارتد در نوامبر ۲۰۰۷ و با عنوان Uncharted: Drake’s Fortune توسط کمپانی ناتی داگ ساخته و توسط سونی برای کسنول Ps3  انتشار داده شد که توانست مخاطب زیادی را جذب خود کند . نسخه ی دوم و سوم و چهارم این بازی بترتیب در سال های (۲۰۰۹، ۲۰۱۱، ۲۰۱۶) ساخته شد و توانست با گرافیک بالا و گیم پلی بی نظیر مخاطب های زیادی را از سر تا سر جهان به خود جذب کند و در بین گیمر ها محبوب شود.

یکی از عوامل های بازی آنچارتد این گونه درباره ی نسخه جدید بازی uncharted سخن میگوید :

در نقطه‌ای شما متوجه می‌شوید که قرار نیست کار بهتری نسبت به کار قبلی خود ارائه دهید، پس تصمیم می‌گیرید که کاری متفاوت انجام دهید. ما می‌خواهیم که کار دیگری انجام دهیم و مشابه با دنباله‌های دیگر اولین سوال این است که آیا ما اصلا می‌خواهیم این کار را انجام دهیم یا خیر؟ و ما به قدری خوش‌شانس هستیم که سونی به ما حق انتخاب داده است. من پس از آنچارتد ۴ دیگر به سراغ آنچارتد نرفتم. هرچند ممکن است روزی دوباره به سراغش برویم؛ کسی چه می‌داند؟ خواهیم دید

این شایعه هم وجود داشت که یک تیم در شهر (سن دیگو) مسئولیت ساخت نسخه جدید بازی uncharted را بر عهده دارد . البته این حرف ها همه در قالب یک شایعه هستند و باید منتظر ماند که کمپانی و یا کارگردان سازنده این سری از بازی چه تصمیمی میگیرد و آیا اطلاعات بیشتری را در اختیار عموم قرار میدهد یا خیر.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *