خالق بازی‌ God of War کنسول playstation5 در ماه فوریه معرفی می‌شود

خالق بازی‌ God of War کنسول playstation5 در ماه فوریه معرفی می‌شود

تقریبا میتوان گفت که شایعات زیادی درمورد این که پلی استیشن ۵ در اوایل ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد وجود داشت. معرفی پلی‌استیشن ۵ در ماه فوریه یعنی در چهار هفته آینده از این کنسول رونمایی خواهد شد. اما جدیدا David Jaffe خالق بازی‌ god of war در توییتی رسما اعلام کرد که playstation 5 در ماه فوریه سال جاری معرفی خواهد شد. که این توییت شایعات را به سمت واقعیت هدایت کرد.

کمتر از چهار هفته تا معرفی پلی‌استیشن ۵ باقی مانده است. سونی می‌داند که گیمرهای سرسخت حواسشان به هر اطلاعاتی که منتشر می‌شود، است و می‌دانند که با اینکه مایکروسافت در حال حاضر سرتیتر اکثر اخبار است، این اتفاق به محض آمادگی سونی برای معرفی کنسول جدید به‌راحتی تغییر خواهد کرد. من می‌خواهم بگویم که این بدترین راز حفظ شده در صنعت بازی است. همانند زمان معرفی پلی‌استیشن ۴، کنسول جدید سونی نیز در ماه فوریه معرفی می‌شود.

شایعه معرفی پلی‌استیشن ۵ در ماه فوریه یا بهتر است بگویم در اوایل سال میلادی فقط در حد شایعه بود. اما چرا توییت جف این شایعه را به سمت واقعیت سوق داد؟ باید گفت که Jaffe بعد از جدایی از کمپانی sony ازتباط نزدیک خود را با این کمپانی حفظ کرد. البته انحصاری کردن god of war برای پلی استیشن ۴ در این ارتباط نزدیک بی‌تاثیر نبوده است.

شایعات به واقعیت تبدیل خواهند شد؟

با این حال باید گفت که به زودی با playstation 5 ملاقات خواهیم کرد و احتملا تا اواسط سال جاری با این کنسول نسل جدید Sony ملاقات خواهیم کرد. اما نسل جدید تفاوت‌های بسیار زیادی خواهد داشت. برای مثال کنسول پلی استیشن ۵ به صورت کاملا حرفه‌ای وارد دنیای استریمرها خواهد شد. همچنین به احتمال بسیار زیاد باید برای همیشه از هنگ کردن کنسول ها خدافظی کنیم. البته تمام این امکانات با مبلغی بسیار پایین عرضه خواهد شد. شاید تنها دلیل این کیفیت بالا و قیمت کم همکاری گسترده‌ی AMD با SONY است اما به هر حال امبدوارم که این خبر خبری درست باشد و ما شاهد معرفی playstation 5 تا چهار هفته دیگر باشیم

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *