به احتمال زیاد پلی استیشن ۵ در ماه فوریه معرفی شود

به احتمال زیاد پلی استیشن ۵ در ماه فوریه معرفی شود

سولات زیادی در مورد قیمت و زمان معرفی پلی استیشن ۵ در ذهن کاربران است. و درخواست های زیادی از سوی کاربران به کمپانی SONY از ارسال شده است. که این کمپانی زمان عرضه و قیمت این کنسول را مسخص کند. اما امروز توییت‌هایی از کارکنان ارشد SONY منتشر شد. که بوی این را میداد که پلی استیشن ۵ در ماه فوریه امسال معرفی خواهد شد.

جواب SONY به کاربران خود که درخواست اعلام قیمت و زمان معرفی پلی استیشن ۵ را داشتند:

هر وقت که زمان مناسب فرا برسد، محصول خود را معرفی می‌کنیم.

این پاسخ دقیقا ماه پیش توییت شد بود که کاملا مشخص بود سونی آماده معرفی پلی استیشن ۵ نبوده است. و این توییت تمام امیدها را در رابطه با پلی استیشن ۵ در ماه فوریه نیز از بین برد. و خبر از این میداد که هنوز با معرفی نسل نهم کنسول play station فاصله زیادی داریم. اما جدیدا توییت توتوکی امیدهای جدیدی به روح طرفداران دمید.

صحبت در مورد زمان مناسب از رونمایی، بسیار سخت است، اما ما بازه زمانی را انتخاب کرده‌ایم که همانند گذشته است. ازاین‌رو نمی‌توانیم آن را تغییر دهیم.

اما این توییت ساده چطور نوید از معرفی Playstation 5 در ماه فوریه را میدهد؟ به کلمه‌های همانند گذشته دقت کنید و ادامه آن نمی‌توانیم آن را تغییر دهیم. به ما این خبر را میدهد که به احتمال زیاد PS5 همانند گذشته و ماننده Play station 4 در ماه فوریه معرفی شود. اما آیا واقعا پلی استیشن ۵ در ماه فوریه معرفی خواهد شد؟ باید گفت که SONY به تاریخ ها اهمیت بسیار زیادی میدهد و بعید نیست به تکرار تاریخ رونمایی و معرفی بپردازد. اما نکته قابل توجه این است که خالق بازی‌ God of War کنسول نیز اعلام کرد. playstation5 در ماه فوریه معرفی می‌شود

بیشتر بخوانید:

 

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *