صفحه‌ی اختصاصی پلی‌استیشن ۵ در وبسایت Playstation به روز رسانی شد

صفحه‌ی اختصاصی پلی‌استیشن ۵ در وبسایت Playstation به روز رسانی شد

پلی استیشن ۵ کنسول نسل نهم سونی که چندی پیش در پی یک کنفرانس مشخصات فنی پلی استیشن ۵ مشخص شد و همچنین اطلاعات جدیدی از این کنسول در اختیار کاربران قرار گرفت. اما ساعاتی پیش صفحه‌ی اختصاصی پلی‌استیشن ۵ در وبسایت Playstation به روزرسانی شد و اطلاعات کنفرانس آنلاین به صورت رسمی در این صفحه منتشر شد.

همچنین در این صفحه نوشته شده است : 

ما شروع به رونمایی از جزئیات بیشتر در پشت اجزای فنی و سخت افزاری کرده ایم که پلی استیشن ۵ را به یک پلت فرم ابتکاری و قدرتمند تبدیل می کند – SSD با سرعت بالا ، سیستم I / O سفارشی یکپارچه ،پردا گرافیکی سفارشی با ردیابی اشعه و بسیار غوطه ور. صدای سه بعدی با استفاده از این قابلیت ها ، PS5 به برنامه نویسان این امکان را می دهد که خلاقیت خود را ، حداکثر ساختن دنیاهای گسترده و تجربیات جدید بازی در بازیهایی که طراحی می کنند ، به حداکثر برساند.

صفحه‌ی اختصاصی پلی‌استیشن ۵ اعلاوه بر این اطلاعات یک نکته کوچک هم در این صفحه دارد. و این نکته تا حد زیادی و کاملا به تاریخ منتشر شدن این کنسول مربوط میشود

باید گفت با توجه به هدر این صفحه پلی استیشن ۵ در تعطیلات سال ۲۰۲۰ معرفی کامل خواهد شد. و بعد از آن معرفی به سمت منتشر شدن این کنسول نسل نهم خواهیم رفت. به هر حال باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *