مکان های ظروف عسل در فورتنایت

مکان های ظروف عسل در فورتنایت

طبق آخرین اخبار بازی، چالش مخفی فورتنایت شروع شده و در ادامه میخواهیم مکان های ظروف عسل در فورتنایت برای شما به نمایش بگذاریم.

در بروزرسانی اخر بازی Fortnite چندین چالش مخفی به بازی اضافه شده است و یکی از این چالش ها پیدا کردن گلدان و یا همان ظروف های عسل میباشد . اگر شما از صحفه ی Battle Assignment در صحفه ی Battle Pass دیدن کنید شاهد دیدن برخی تصویر میشوید که یکی از آنها عکس خرس میباشد . وظیفه شما در این چالش این است که این خرس هارا در یک مکان مخفی پیدا کنید و سپس چالش The Bears را شروع کنید.

مکان های ظروف عسل در فورتنایت

مکان های ظروف عسل در فورتنایت

برای شروع باید به قسمت علامت X که بر روی نقشه با نام Weeping Woods است بروید در این مکان میتوانید چالش را شروع کنید.

بعد از رسیدن به آن مکان به یک خانه ای برخورد میکنید، در ضلع جنوبی این خانه یک در به حالت زیر زمینی وجود دارد که تابلوی ورود ممنوع جلوی آن است. در را باز کرده و وارد زیر زمین شوید و اگر میتوانید در را پشت سر خود ببنید .

پس از وارد شدن، بعد از رد کردن چند اتاق به یک اتاق حالت کنفرانس میرسید، به محض وارد شده به این اتاق چالش The Bears برای شما شروع میشود و با توجه به نقشه ای که در این مکان هست میتوانید مکان های این ظروف را پیدا کنید طبق تابلو پنج ظرف عکس در این چالش وجود دارد.

مکان های ظروف عسل در فورتنایت

بعد از رفتن به مکان های ظروف عسل در فورتنایت به چنین ظرفی برخورد میکنید که با خورد آن  XP مورد نظر پر میشود و با توجه به مقداری که این XP حدی دارد میتوانید تا جایی که اجازه دارید از این ایکس پی ها استفاده نمایید و همچنین باعث میشود سپر شما تقویت شود .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *