شایعه : بازی Pikmin 3 قرار است که امسال برای کنسول سوییچ منتشر شود

شایعه : بازی Pikmin 3 قرار است که امسال برای کنسول سوییچ منتشر شود

طبق آخرین اخبار بازی، قرار است بازی Pikmin 3 برای سوییچ منتشر (مدتی است که برنامه ریزی شده است).

Venture Beat که در گذشته سایر عنوان و پروژهای جدید نینتندو را با دقت پیش بینی کرده بود، اینبار گزارش میدهد که بازی Pikmin 3 برای سویچ منتشر میشود. طبق گزارش ها Pikmin 3 Deluxe همراه سه‌گانه بازی Super Mario 3D در سال ۲۰۲۰ (امسال)  منتشر میشود. (البته باید اضافه کرد که این فقط یک شایعته است و باید برای تایید این خبر بیشتر منتظر بمانیم).

بازی Pikmin 3 برای سوییچ

همچنین باید اضافه کرد که شایعاتی درباره این سه گانه بازی در اولین بار در کنار عنوان جدید Paper Mario که امسال منتشر شد، ظهور کرد و بعد از افشای امروز در مورد Paper Mario: The Origami King شروع به جلب اعتبار کرد (یعنی منتشر شدن بازی Pikmin 3 برای نینتندو قوت گرفت). چندین منبع معتبر اعلام کردند که Metroid 2D در امسال معرفی میشود. باز باید اضافه کرد این اخبار رسما تایید نشده است.

این اولین بازی نیست که نینتندو عنوان های Pikmin را به سیستم نینتندو منتقل میکند، باید گفت که بازی های Pikmin 1 و نسخه ی دوم این بازی بعد از اولین انتشار GameCube در Wii به نینتندو ملحق شدند و بیشتر از قبل کنسول نینتندو را در بین کاربران محبوب کردند.

صحفه ی nintendo Switch برای سال آینده اماده شده است تا عناوین بزرگی همچون Metroid Prime 4 و Breath of wild 2 در خود قرار بدهد. حال انتظار داریم که با منتشر شدن عنوان های بزرگ همچون Pikmin 3 به کنسول نینتندو ، کاربران بیشتر مجذوب این کسنول خارق العاده شده و بتوانند به خوبی نهایت لذت بازی کردن را ببرند.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *