محتویات فیزیکی Resident Evil 3 Remake

محتویات فیزیکی Resident Evil 3 Remake

طبق اخرین اخبار بازی، به نظر میرسد که محتویات فیزیکی Resident Evil 3 Remake با تاخیر به دست فروشگاه ها و هواداران برسد.
با شیوع ویروس کرونا در حالی که تمامی کشورها درگیر این ویروس هستند صنعت گیم دچار اختلال هایی شد و باعث و بانی دیرتر منتشر شدن برخی از گیم ها شده است . کمپانی بازی سازی Capcom اعلام کرد که یک هفته به انتشار بازی قرارگاه شیطان ۳ مانده است اما باید گفت که شاید در فروشگاه های اروپایی ما دیرتر نسخه فیزیکی resident evil 3 remake قرار بگیرد و به دست هواداران برسد .

حرف های کمپانی کپکام در مورد تاخیر خوردن انتشار محتویات فیزیکی Resident Evil 3 Remake :

همان‌طور که تمام ما می‌دانیم، شیوع ویروس COVID-19 به‌قدری تاثیرگذار بوده است که دولت‌های محترم اروپایی جهت جلوگیری از هرگونه پیشرفت آن محدودیت‌هایی اعمال کرده‌اند. اگرچه تاریخ انتشار تغییری نمی‌کند اما برخی فروشگاه‌های اروپایی ممکن است برای دریافت یا موجود کردن محتویات فیزیکی Resident Evil 3 Remake مانند دیسک بازی، دچار تاخیر شوند.

ما به‌طور جدی قوانین رسمی را رعایت می‌کنیم تا مطمئن شویم سلامت هواداران‌، کارمندان و همکاران‌مان را در اولویت قرار داده‌ایم. در ارتباط تنگاتنگی با توزیع‌کنندگان محلی و همکاران خرده‌فروش در هر فروشگاه هستیم تا هرزمان که شرایط واردات به ما اجازه داد، نسخه‌های بازی را موجود کنیم.

بازی Resident Evil 3 Remake  که توسط M-Two توسعه داده میشود در تاریخ ۱۵ فروردین ۹۹ (روز جمعه) برای پتلفرم های PS4 و XBOX ONE و PC برای هواداران در دسترس قرار میگیرد . اما هرچند چند روز پیش نسخه ی بتای این گیم بر روی استیم در دسترس قرار گرفت و همچنین میتوانید به مدت ۳۰ دقیقه این گیم را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *