ویدیو انتشار شده در توییتر هیدئو کوجیما با عنوان حالت photo mode در death stranding

ویدیو انتشار شده در توییتر هیدئو کوجیما با عنوان حالت photo mode در death stranding

طبق اخرین اخبار بازی، هیدئو کوجیما در توییتر خود یک ویدیویی با عنوان حالت photo mode در death stranding انتشار داد که نحوه کار کردن با این حالت را نمایش میدهد .

در چند مدت گذشته خبر و تاریخ انتشار این بازی  برای پتلفرم PC معلوم شد و همین خبر توانست طرفدار های زیادی را به سمت این بازی هدایت کند . در تریلری که چند مدت پیش برای نسخه Pc منتشر شد به حالت photo mode بازی اشاره میکند .

هیئو کوجیما که کارگردانی بازی Death Stranding برعهده داشت به تازگی تریلری از حالت عکس این بازی در اکانت رسمی توییتر خود منتشر کرد . در این تریلر همه ی گزینه های حالت Photo Mode در Death Stranding نمایش شده است حالت هایی همانند فریم های مختلف، افکت ها، فیلتر ها.و همه ی این گزینه ها در چند عکس آموزش داده است . همچنین کوجیما اشاره کرد که در آینده توییتی را در مورد چگونگی کار با این ابزار به صورت دقیقتر انشتار میدهد .

تریلر مربوط به حالت photo mode در death stranding

این بازی در تاریخ  ۲ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۳ خرداد ۱۳۹۹) برای کامپیوتر های شخصی در فروشگاه های Epic Games و Steam منشتر میشود .و همانگونه که اشاره شده است از مانیتور های ultrawide پشتیبانی میکند و داستان بازی مربوط به سری بازی Half life میباشد . طبق گفته های کمپانی بازی سازی ۵۰۵ Games  این بازی دارای قفل Denuvo است که چنان دور از انتظار نیست . و میتوان این حدس را زد همانند گذشته بازی که به فروش خوبی برسد آنرا به صورت رایگان برای دسترسی عمومی قرار دهند . شما میتوانید این بازی را برای Ps4 دانلود کنید .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *