حالت Photo Mode در Death Stranding احتمالا به صورت یک آپدیت برای Ps4 نیز در دسترس قرار بگیرد

حالت Photo Mode در Death Stranding احتمالا به صورت یک آپدیت برای Ps4 نیز در دسترس قرار بگیرد

طبق اخرین اخبار بازی، photo mode در بازی death stranding امکان دارد طی یک آپدیت برای پتلفرم PS4 باشد که شاید در آینده‌ای نزدیک این آپدیت منتشر شود.

همه ی ما میدانیم که این مدت کوجیما پروداکشنز مشغول ساختن Death Stranding برای پتلفرم Pc است و بیشتر درخواست های گیمر ها حالت PHOTO MODE برای نسخه ی پی سی است که طبق گفته های هیدئو کوجیما این حالت برای پی سی قرار داده میشود . در چند روز قبل کوجیما طی یک تریلر حالت عکاسی این بازی معرفی کرد اما اگر بیشتر دقت کرد میتوان دید که در بازی از دکمه های joyPad  قرار داده شده است که این احتمال را میدهد که طی یک آپدیت برای PS4  هم منتشر شود .

عکس انتشار شده در توییتر هیدئو کوجیما از حالت photo mode در بازی death stranding

photo mode در بازی death stranding

در حالت عکس در بازی Death Stranding شما میتواند یا هر زاویه و افکت دلخواه از کراکتر اصلی بازی و اتفاقات داخل بازی عکس گرفته و آنرا ذخیره نمایید که در ادامه کوجیما توضیحاتی در این مورد داده است . همانطور این بازی از صحفه نمایش فوق عریض پشتیبانی میکند و  نحوه نمایش تصویر را میتوانید به دلخواه تنظیم کنید .

کوجیما در رابط با موضوع Ultra Wide چنین میگوید :

حالت Ultra Wide در نسخه کامپیوتری بازی DEATH STRANDING امکان گسترش دید افقی کاربر را فراهم می‌کند. تصاویر در این حالت به طور ویژه برای پرکردن چیزی که معمولاً به نام حاشیه سیاه اطراف تصاویر گیم‌پلی می‌شناسیم، طراحی شده‌اند. رابط کاربری تجهیزات سم در گوشه‌ی پایین و سمت چپ تصویر نمایش داده خواهد شد.

بازی Death Stranding در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ (۲ ژوئن ۲۰۲۰) پرای پتلفرم PC در فروشگاه های اپیک گیمز و استیم قرار میگیرد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *