عنوان PGA Tour 2K21 در۲۱ آگوست منتشر میشود

عنوان PGA Tour 2K21 در۲۱ آگوست منتشر میشود

طبق آخرین اخبار بازی، تاریخ انتشار PGA Tour 2K21 بیست و یکم آگوست (۲۱ آگوست) میباشد که برای پلتفرم های رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتمی و گوگل STADIA منتشر میشود. عنوان PGA Tour 2K21 به طور رسمی توسط ۲k games ساخته و تاریخ انتشار آن رسمی تایید شده است.

توییت اکانت رسمی PGA TOUR 2K در مورد تاریخ انتشار PGA Tour 2K21

در مقابل دوره های واقعی معاملات PGATOUR در زندگی واقعی بازی کنید. با چرخش بچرخید و خود را برای رقص پیروزی آماده کنید.
PGATOUR2K21 در تاریخ ۲۱ آگوست منتشر میشود . گلف بازی کنید.
PGA Tour 2K21 ویژگی های قهرمانی FedExCup 2017 و قهرمانی جاستین توماس را به عنوان یک ستاره در بازی آورده است و این خبر را رسما تایید کرده است و این را یک افتخار خواند (برای وجود یک قهرمان واقعی در سری بازی ومسابقات PGA TOUR)

استودیو بازی سازی HB Studios اعلام کرد که بازی PGA Tour 2K21 دارای ۱۵ دوره مسابقه خواهد بود که همه‌ی این دوره ها با اسفاده از فناوری اسکن در بازی شبیه ساز شده و باز سازی شده است و همچنین اعلام کرد که به شما این اطمینان را میدهد که بازی با  مسابقات درون زندگی واقعی هیچ فرقی ندارد.

این عنوان دارای یک حالت طراحی است که بازیکنان در آن میتوانند چمن و زمین مورد علاقه‌ی خود را در بازی ساخته و یا انتخاب کرده و به صورت آنلاین آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید . باید اضافه کرد که هنوز هیچ اخباری برای انتشار این عنوان برای کنسول های PS5 و XBOX X Series  منتشر نشده است اما امکان دارد که ۲k در ادامه اخبار بیشتری را در مورد این عنوان محبوب منتشر کنمد.

تریلر منتشر شده توسط استودیو سازنده بازی در اکانت توییت PGA Tour 2K21 :

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *