نگاهی نو تر از همیشه بازی Persona 4 در استیم با واکنش های مثبتی مواجه شد

نگاهی نو تر از همیشه بازی Persona 4 در استیم با واکنش های مثبتی مواجه شد

طبق جدیدترین اخبار بازی چندی پیش بازی Persona 4 در مراسم PC game Show 2020 معرفی شد و برای اولین بار وارد استیم شد با قیمت بسیار خوب ۱۹.۹۹ دلار این بازی در اولین روز خود وارد لیست پر فروش استیم شد. و تا به امروز تعداد بازیکنان این بازی روز به روز بیشتر و بیشتر میشود. اما این پایان ماجرا نیست بازی Persona 4 در استیم با یک نسخه Digital Deluxe Edition هم در دسترس کاربران قرار گرفته است اما با قیمتی بیشتر این ورژن از بازی ۲۴.۹۹ دلار فروخته میشود و شامل امکانات بهتری نسبت به نسخه استاندارد میشود. این امکانات شامل یک کتاب هنری دیجیتال و موسیقی متن فیلم است.

اواسط سال ۲۰۱۲ بود که این بازی برای playstation 2 معرفی شد. و بعد از آن این بازی را در playstation VITA ملاقات کردیم آن زمان وبسایت IGN این بازی را در لیست ۲۵ تا از بهترین بازی های این کنسول قرار داد و دربازه‌‎ی آن نوشت :

پلی استیشن ویتا خوش شانس است که Persona 4 Golden را در اختیار دارد

بازی Persona 4 در استیم با مراحل جدید و شخصیت های جدید وارد این پلتفرم شده است. پس اگر از طرفداران این بازی بودید و هستید حتما پیشنهاد میکنیم که آن را تجربه کنید. و بی شک یکی از تجربه های خوب شما با خاطره سازی دوران Playstation VITA خواهد بود. این بازی هم اکنون در استیم در دسترس است و شما میتوانید آن را به راحتی از فروشگاه استیم خریداری کنید

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *