حذف دردناک Super Mario ازعنوان Dreams دردسر جدید Playstation

حذف دردناک Super Mario ازعنوان Dreams دردسر جدید Playstation

یک سالی میشود که از انتشار بازی Dreams میگذرد. و در طول این یک سال این بازی با بازخوردهای بسیار مثبتی رو به رو شده است. و میتوان گفت این عنوان به بهترین عنوان کمپانی Media Molecule تبدیل شده است. و همچنین این بازی برای بسیاری از گیمرها بهترین عنوان است. از طرفی چندی پیش یکی از کاربران که سازنده مجموعه Super Mario در Dreams بوده است. اعلام کرده است که حذف Super Mario ازعنوان Dreams مستقیما از سمت Playstation بوده است.

خبرهای خوب و خبرهای بد. بچه‌ها ما بیش از حد به خورشید نزدیک شدیم! یک شرکت بزرگ بازی‌های ویدئویی که ترجیح می‌دهم نامش را فاش نکنم، مشخصاً آن قسمت از یادداشتِ من در بازی Dremas که در آن گفته بودم “خونسرد باشید” را نخوانده است. البته نگران نباشید چون یک برنامه‌ی پشتیبان دارم اما تا زمانی که آن را اعمال کنم، محتویاتِ Mario در Dreams از دسترس خارج خواهند بود.

باید گفت که با این که Super Mario یک کارکتر محبوب بین تمام گیمرها است و این محبوبیت کاملا خارج از مرزهایی است که بین کمپانی‌های مختلف ساخته شده است. و حذف Super Mario از عنوان Dreams از نظر بسیاری از کاربران بسیار خود خواهانه بوده است و شرکت نینتندو نباید به این صورت عمل میکرد. شرکت نینتندو بسیار بر روی محصولات خود حساس است و چندین شرکت را به دلیل رعایت نکردن قانون کپی رایت زمین‌گیر کرده است. به هر حال باید ببنیم که سرنوشت این کش مکش چه خواهد شد.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *